За 2023 рік населення світу зросло на 75 мільйонів осіб

Джерело: Associated Press із посиланням на дані Бюро перепису населення США

Минулого року населення світу зросло на 75 мільйонів осіб і на початок 2024 року перевищить 8 мільярдів.

За даними Бюро, світовий темп зростання населення у 2023 році становив трохи менше 1%. Очікується, що на початку 2024 року в усьому світі кожну секунду буде народжуватися щонайменше 4 людини і будуть фіксуватися дві смерті.

Темпи приросту населення у Сполучених Штатах цього року становили 0,53%, що приблизно удвічі менше, ніж загалом у світі. Чисельність населення США збільшилася на 1,7 мільйона осіб.

За прогнозами, на початку 2024 року в США народжуватиметься одне немовля кожні дев’ять секунд і реєструватимуть одну смерть кожні 9,5 секунди. При цьому в заяві Бюро вказано, що чиста міжнародна міграція додаватиме одну особу до населення США кожні 28,3 секунди у 2024 році.

Ізраїльські сили заявили, що військовий командир ХАМАС Мохаммед Дейф, який був організатором нападу 7 жовтня, став ціллю удару в Хан-Юнісі на півдні Гази, в результаті якого загинуло 90 людей і ще сотні дістали поранення.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

В центральному штаті Плато Нігерії стався обвал будівлі школи, в результаті чого загинули двадцять дві дитини і щонайменше 132 – зазнали поранень.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

Телеканал HBO оголосив, що зйомки третього сезону серіалу “Ейфорія” розпочнуться в січні 2025 року.