За добу армія РФ здійснила 14 обстрілів населених пунктів Донеччини

Джерело: голова Донецької ОДА Вадим Філашкін

Станом на ранок 22 лютого всього за добу росіяни 14 разів обстріляли населені пункти Донецької області.

Фото: Донецька ОДА

Фото: Донецька ОДА

Волноваський район: у Вугледарі пошкоджено будинок, обстріляна Богоявленка.

Покровський район: у Мар’їнській громаді пошкоджено п’ятиповерхівку у Красногорівці. У Курахівській громаді пошкоджені чотири приватні будинки: три у Веселому Гаю і один у Ганівці. 

Краматорський район: у Лиманській громаді пошкоджено два будинки в Озерному. В Іллінівській громаді пошкоджено чотири будинки в Романівці. У Костянтинівці пошкоджено сім будинків. 

Бахмутський район: у Торецьку пошкоджено інфраструктурний об’єкт. У Часовоярській громаді пошкоджені два приватні будинки і дві промислові будівлі. У Званівській громаді обстріляні Званівка і Переїзне, у Соледарській — Роздолівка і Федорівка.

З лінії фронту евакуйовано 62 особи, у тому числі 13 дітей.

Кабінет Міністрів України заборонив пересилати за кордон паспорти громадянина України, а також закордонні паспорти для осіб чоловічої статі призовного віку. Відтепер така можливість передбачена виключно на території України.

Надвечір 24 квітня президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні висловив вдячність США за ухвалений та підписаний Джо Байденом законопроєкт про допомогу Україні на понад 60 мільярдів доларів. Зауважив, що у новому оборонному пакеті союзники спорядили усе: від ATACMS до необхідної ППО і техніки.

Російські пропагандистські телеграм-канали поширюють інформацію про те, що на Сумщині у 2025 році закриють 41 школу у 20 громадах області через відсутність фінансування – у ЦПД спростували російські фейки.

Американський посадовець у середу, 24 квітня, повідомив, що ще декілька тижнів тому США таємно відправили Україні ракети великої дальності, і 17 квітня Україна застосувала їх уперше.

У Росії погрожують “відкинути українські сили” та розширити те, що вони називають “буферною зоною”, якщо Київ отримає від Сполучених Штатів сучасні керовані ракетні системи великої дальності ATACMS.