За добу армія РФ здійснила шість обстрілів Донеччини: є поранений та руйнування

Джерело: голова Донецької ОДА Вадим Філашкін

За добу російські окупанти шість разів обстріляли населені пункти Донецької області, внаслідок чого одна людина дістала поранення.

Покровський район: в Авдіївці поранено людину, в Очеретинській громаді з Ураганів обстріляна Новоселівка Перша — без жертв.

Краматорський район: у Лиманській громаді обстріляні Торське і Зарічне.

Бахмутський район: у Щербинівці Торецької громади пошкоджено три інфраструктурні об’єкти. У Часовоярській громаді пошкоджені школа, приватний будинок і два складських приміщення. У Соледарській громаді обстріляні Роздолівка, Васюківка і Федорівка. У Сіверську пошкоджено нежитлову споруду.

З лінії фронту евакуйовано 114 осіб, у тому числі 25 дітей.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

Генеральний директор Міжнародної ради аеропортів Європи (ACI EUROPE) Олів’є Янковець в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” наголосив, що без повноцінно функціональних аеропортів “ми не бачимо можливості відновлення України”.

В суботу, 24 лютого, міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін та CEO і співзасновник німецької компанії Helsing GmbH Гундберт Шерф підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері безпеки й оборони.

В другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок відвідала Одесу.