За добу росіяни понад 100 разів обстріляли Херсонщину: загинула одна особа
Джерело: очільник Херсонської ОВА Олександр Прокудін у Facebook
Протягом доби російські армійці 102 рази обстріляли Херсонську область, внаслідок чого загинула одна особа, ще двоє – зазнали поранень.
Загалом росіяни випустили по Херсонщині 673 снаряди з мінометів, артилерії, “Градів”, танків, БпЛА та авіації.
Зокрема, по місту Херсон ворог випустив 30 снарядів.
Російські армійці поцілили у житлові квартали населених пунктів області; підприємства та зерновий термінал у Херсонському районі.
Додамо, що уночі 15 грудня російські війська випустили по Україні 14 ударних безпілотників. Всі були збиті силами ППО.
Атака була здійснена БпЛА типу “шахед” з Приморсько-Ахтарська (Краснодарський край РФ).
Усі ворожі безпілотники збили мобільними вогневими групами Повітряних Сил та Сил оборони України в межах Миколаївської, Херсонської, Хмельницької та Полтавської областей.
- Протягом минулої доби відбулося 110 бойових зіткнень. Загалом ворог завдав 4 ракетних та 50 авіаційних ударів, здійснив 56 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.
- В Україні триває 660-та доба повномасштабної війни з окупантами. За цей час українські захисники знищили більш як 343 тисячі окупантів.
- Британські розвідники повідомили, що, імовірно, новосформована 104-та гвардійська повітряно-десантна дивізія РФ зазнала вагомих втрат на лівобережжі Херсонщини.
Правоохоронці заочно оголосили підозру п’ятьом російським військовим, котрих вважають причетними до організації ракетного удару по Кривому Рогу 13 червня 2023 року.
Правоохоронці викрили канал незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон до Молдови та невизнаного Придністров’я.
24 червня російські війська атакували автозаправну станцію на околиці Сум. Внаслідок ворожого обстрілу постраждали троє цивільних.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.