За добу росіяни здійснили 27 обстрілів населених пунктів Донеччини: дев’ять постраждалих

Джерело: голова Донецької ОДА Вадим Філашкін

Станом на ранок четверга, 27 червня, всього за добу армія РФ 27 разів обстріляли населені пункти Донецької області. Відомо, що одна людина загинула та ще вісім – зазнали поранень.

Покровський район: у Курахівській громаді пошкоджено приватний будинок у Кураховому і будівлі підприємства у Вовченці. У Горлівці зруйновано господарчу споруду. 

Краматорський район: у Торському Лиманської громади пошкоджено будинок. Під вогнем околиці Костянтинівської громади.

Бахмутський район: у Торецьку загинула людина, а ще семеро – поранені. Пошкоджено шість будинків і два інфраструктурні об’єкти. Також у Нью-Йорку поранено людину, пошкоджено будинок. У Часовоярській громаді пошкоджені п’ять приватних будинків і багатоповерхівка.

З лінії фронту евакуйовано 230 людей, у тому числі 28 дітей.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.