За добу ворог здійснив 18 обстрілів населених пунктів Донеччини: є постраждалі
Джерело: голова Донецької ОДА Вадим Філашкін
Станом на ранок 27 березня, всього за добу армія РФ 18 разів обстріляла населені пункти Донецької області, внаслідок чого загинуло двоє людей та ще одна – дістала поранення.
- Фото: Донецька ОДА
- Фото: Донецька ОДА
Покровський район: у Курахівській громаді пошкоджено будинок у Гострому, обстріляні Курахове, Трудове, Успенівка і Ганівка. Під вогнем — Очеретине, без постраждалих. У Новогродівці дві людини загинули і одна поранена.
Краматорський район: численних обстрілів зазнала Лиманська громада: у Лимані пошкоджено три приватні будинки, три двоповерхівки і адмінбудівлю; у Тернах зруйновано 13 будинків і один пошкоджено; у Ямполі пошкоджено інфраструктурний об’єкт. У Костянтинівській громаді обстріляні Диліївка і Біла Гора.
Бахмутський район: у Часовоярській громаді пошкоджені дев’ять приватних будинків. У Торецьку пошкоджено гараж, у Сіверську — дві нежитлові будівлі. Під вогнем села Соледарської і Званівської громад.
З лінії фронту евакуйовано 456 осіб, у тому числі 42 дитини.
- Минулої доби, 26 березня, російські загарбники обстрілювали житлові квартали населених пунктів Херсонської області та місто Херсон.
- Сьогодні вночі, 27 березня, близько 3:15 армія РФ безпілотниками атакувала місто Ізюм Харківської області.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.
У Росії готують оновлене видання єдиного шкільного підручника з історії, до якого планують додати згадки про участь військових КНДР у повномасштабній війні проти України.
Правоохоронці запобігли резонансному теракту в Києві. Затримано двох агентів ФСБ, котрі готували підрив однієї з адміністративних будівель у центрі столиці.
Агента російської воєнної розвідки (більш відомої як ГРУ), ув’язнили на 15 років з конфіскацією майна. СБУ викрила його у червні 2025 року на підготовці підривів у Києві.
Президент Володимир Зеленський повідомив про підписання контракту з Німеччиною щодо постачання 600 ракет для систем протиповітряної оборони.

