За добу ворог здійснив 19 обстрілів Донеччини: є загиблий та поранені

Джерело: голова Донецької ОДА Вадим Філашкін

Всього за добу російські загарбники 19 разів обстріляли населені пункти Донецької області, внаслідок чого одна людина загинула та ще 8 дістали поранення.

Покровський район: у Мар’їнській громаді одна людина загинула у Костянтинівці, пошкоджено будинок у Красногорівці. У Курахівській громаді пошкоджено два приватні будинки у Ганівці. У Новогродівській громаді зруйновано адмінбудівлю у Мемрику. Серед ночі росіяни випустили три шахеди по Добропіллю: поранили двох людей та пошкодили сім багатоповерхівок.

Краматорський район: Краматорськ зазнав ракетних ударів — поранено шість людей, пошкоджено щонайменше 12 багатоповерхівок. У Лиманській громаді пошкоджені чотири приватні будинки: два у Ямполі, по одному у Закітному та Іванівці. У Костянтинівській громаді пошкоджено два будинки у Предтечиному.

Бахмутський район: у Торецькій громаді пошкоджено два будинки: у Торецьку і Нью-Йорку. У Часовоярській громаді пошкоджені три приватні будинки і дві промислові будівлі.

З лінії фронту евакуйовано 122 людини, у тому числі 23 дитини.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.