За добу ворог здійснив 26 обстрілів населених пунктів Донеччини: є загиблий та поранені

Джерело: голова Донецької ОДА Вадим Філашкін

Станом на ранок 3 липня, всього за добу росіяни 26 разів обстріляли населені пункти Донецької області. Є жертви.

Покровський район: ворог обстріляв Курахівську громаду: у Гірнику поранено людину, пошкоджено чотири приватних і три багатоквартирних будинки; у Гострому пошкоджено двоповерхівку; в Острівському пошкоджено сім приватних будинків; під вогнем околиці Курахового, Сухих Ялів і Дальнього. У Селидовому загинула людина і ще троє – поранені; пошкоджено 24 будинки.

Краматорський район: у Лимані пошкоджено два нежитлові приміщення, обстріляні околиці Райгородка Миколаївської громади. У Костянтинівці пошкоджено дві промислові будівлі та інфраструктурний об’єкт. 

Бахмутський район: у Часовоярській громаді пошкоджені шість приватних будинків, дві багатоповерхівки і промислова будівля. У Сіверську поранено дві людини, пошкоджено приватний будинок.

З лінії фронту евакуйовано 351 людину, у тому числі 34 дитини.

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 24 липня. На даний час відбулося 125 бойових зіткнень.