За міністра агрополітики Сольського внесли заставу у понад 75 млн гривень

Джерело: Суспільне

За міністра агрополітики Миколу Сольського, якого арештували за підозрою у заволодінні державною землею, внесли заставу розміром 75,7 млн гривень.

Про внесення застави у коментарі Суспільному повідомив адвокат міністра Назар Кульчицький.

Згідно з законом, Сольський тепер не має права виїжджати за межі Києва та спілкуватись зі свідками у справі, а також зі своїм заступником.

Натомість він зобов’язаний прибувати на вимогу до детектива НАБУ, слідчого та суду. Також Сольський повинен здати на зберігання паспорт та інші документи і носити електронний браслет.

Що передувало?

Міністра аграрної політики Миколу Сольського підозрюють у заволодінні державною землею на суму 291 млн гривень та спробу заволодіння державною землею на суму 190 млн гривень.

Своєю чергою, Сольський прокоментував повідомлення НАБУ, зазначивши, що події стосуються періоду 2017-2018 рр., тобто в час, коли він був адвокатом та не був ані міністром аграрної політики та продовольства України, ані головою комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики.

Після оголошення про підозру депутати зареєстрували проєкт постанови про звільнення Миколи Сольського з посади міністра аграрної політики та продовольства України.

26 квітня ВАКС обрав запобіжний захід Сольському – арешт з можливістю внесення застави у понад 75 млн гривень.

В середу, 9 липня, стало відомо про смерть українського композитора, автора низки відомих пісень, Героя України та лауреата Шевченківської премії Ігоря Поклада. Йому було 83 роки.

За українськими оцінками, починаючи з 2014 року Росія вивезла щонайменше 20 000 дітей з України. Повернути вдалось лише 1400 з них.

Служба безпеки України затримала у Києві двох громадян Китайської Народної Республіки, які намагалися нелегально вивезти до Китаю секретну документацію про український ракетний комплекс “Нептун”.

Олександр Цивінський, який виграв конкурс на посаду очільника Бюро економічної безпеки (БЕБ) зреагував на рішення Кабміну відхилити його кандидатуру.

Як не було у Володимира Зеленського після лютого 22 року жодного шляху для збереження української державності, окрім як піти шляхом Петра Порошенка – сильна армія замість великого будівництва, українська мова замість “яка різниця” та українська церква замість російських агентів ФСБ у рясах, – так і не було у президента Дональда Трампа жодного вибору, як піти шляхом свого попередника Джозефа Байдена в питанні підтримки України.