За місяць активного ворожого штурму Авдіївки ЗСУ знищили близько 10 тис. окупантів
Джерело: Головнокомандувач ЗСУ
Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний зазначив, що вже місяць армія РФ активно штурмує Авдіївку Покровського району Донецької області.

Фото: Головнокомандувач ЗСУ
“Місяць запеклих боїв, витримки та звитяги наших захисників, які продовжують героїчно тримати оборону”, – написав Залужний.
Він наголосив, що за цей час українські захисники знищили понад 100 ворожих танків, 250 інших бронемашин, близько 50 артилерійських систем, 7 літаків Су-25 та близько десяти тисяч окупантів.

Фото: Головнокомандувач ЗСУ
“Дякую бригадам, нашим підрозділам. Піхоті, артилеристам, танкістам, розвідникам, операторам БПлА, медикам. Кожному захиснику, кожній захисниці, які боронять Авдіївку. Схиляю голову перед тими, хто на щиті. Вічна Памʼять і шана”, – зазначив Головнокомандувач ЗСУ.
- Окупанти не полишають спроб оточити Авдіївку – Генштаб.
- Триває шістсот двадцять четверта доба широкомасштабного вторгнення РФ в Україну. На Авдіївському напрямку загарбники, за підтримки авіації, вели штурмові дії південно-східніше Новокалинового, Авдіївки, Первомайського Донецької області.
- Речник Нацгвардії Руслан Музичук повідомив про ситуацію на фронті, зокрема навколо Авдіївки. За його словами, окупанти штурмують місто з трьох напрямків.
- 7 листопада евакуювали останніх 16 співробітників Авдіївського коксохімічного заводу. Усі вони забезпечували консервацію підприємства.
- Запеклі бої навколо Авдіївки точаться від 10 жовтня. РФ кинула на штурм міста на Донеччині тисячі військових, аби захопити Авдіївку та розширити контроль над Донбасом. Проте вже за кілька днів ця битва за Авдіївку стала чи не найдорожчою для Росії у війні.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.
В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.