За нардепа Пашинського внесли заставу: він вийшов із СІЗО

Джерело: нардеп у Facebook

Народний депутат чотирьох скликань і голова Національної асоціації підприємств оборонної промисловості України Сергій Пашинський заявив, що його звільнено с СІЗО після того, як підприємства-члени асоціації внесли за нього повну заставу.

Тільки що підприємства-члени Національної асоціації підприємств оборонної промисловості внесли за мене повну заставу. Я вийшов на свободу, – написав він.

Пашинський також зазначив, що повертається до своїх обов’язків.

Крім того, він підкреслив, що була подана заява про фальсифікацію його розмов.

Слідство заявляло, що Пашинський та його спільники були викриті в незаконному привласненні та продажу 97 тисяч тонн конфіскованих державою нафтопродуктів на суму практично 1 мільярда гривень, які мали бути використані для потреб армії.

  • У понеділок, 12 лютого, Служба безпеки України та Національне антикорупційне бюро прийшли з обшуком до депутата чотирьох скликань Сергія Пашинського, який нині очолює Національну асоціацію підприємств оборонної промисловості.
  • Прокуратура просила арештувати Пашинського з можливістю внесення застави майже на 300 мільйонів гривень. Вищий антикорупційний суд 26 лютого вирішив тримати Пашинського під вартою до 25 квітня з можливістю внесення застави у 272,5 мільйони гривень.

Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак під час візиту до Польщі 23 квітня оголосить про збільшення військової підтримки України на 500 мільйонів фунтів стерлінгів (617 мільйонів доларів), попередивши, що Росія повинна зазнати поразки, щоб запобігти подальшому просуванню її військ в Європу. Анонсується, що до пакету увійдуть додаткові ракети Storm Shadow.

22 квітня у Берліні відбулася урочиста церемонія відкриття ювілейного року з нагоди 300-річчя німецького філософа Іммануїла Канта. Під час своєї промови канцлер Німеччини Олаф Шольц заборонив главі РФ Володимиру Путіну посилатися на Канта, зазначив, що його дії “суперечить усім основним твердженням” мислителя.

Глава Польщі Анджей Дуда міг вплинути на позицію колишнього президента США Дональда Трампа стосовно допомоги Україні, повідомив його литовський колега Гітанас Науседа.

У колі найіменитіших українських художників, меценатів, журналістів та відвідувачів в Art Ukraine Gallery відсвяткувала свій перший день народження. 

22 квітня уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про інцидент з побиттям підлітка у київській школі №81. Школяр зазнав тяжкої травми, водночас дитину прооперували лише на десятий день після побиття, оскільки хлопчик нічого не сказав батькам.