За останній тиждень росіяни стали на 30% інтенсивніше штурмувати прикордоння Сумщини

Джерело: Сумська ОВА

За останній тиждень російські окупанти на 30% збільшили інтенсивність штурмових дій на прикордонні Сумщини.

Так, за останні сім днів росіяни здійснили 47 штурмових дій позицій Сил оборони. Основні зусилля ворог зосереджує в напрямках населених пунктів Журавка та Басівка.

“Ворог сконцентрований на проведенні контрнаступальної операції в Курській області, але наші військові дають гідну відсіч противнику та завдають йому значних втрат. Суттєво зросла й інтенсивність застосування нашої авіації. Це дуже важливо для підтримки Сил безпеки та оборони у знищенні сил і засобів противника”, – йдеться у повідомленні.

Росіяни продовжують обстрілювати прикордоння Сумщини, бити по об’єктах цивільної та критичної інфраструктури.

“Цього разу основними цілями росіян стали підприємства харчової промисловості (хлібо- та м’ясокомбінати, молокозаводи тощо)”, – додали в ОВА.

Російські окупанти випустили 307 КАБів по території Сумщини. Найбільше від КАБів постраждали Краснопільська, Миропільська, Юнаківська, Хотінська, Великописарівська громади.

Вранці 23 червня російські окупанти вдарили по Запоріжжю. Є руйнування та поранена.

У літній період пацієнти, які використовують препарати класу GLP-1, зокрема Ozempic, Wegovy та Mounjaro, можуть мати підвищені ризики зневоднення та ускладнень, пов’язаних із високою температурою.

Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.

У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.