За проведення «голої вечірки» Івлєєву оштрафували на 100 тис. рублів

Джерело: BBC News

Лефортовський суд у Москві оштрафував російську телеведучу та блогерку Настю Івлєєву на 100 000 рублів за організацію “голої вечірки”.

Івлєєва раніше обіцяла віддати кошти від продажу квитків на благодійність, проте суд зареєстрував колективний позов проти неї, підписаний 22 людьми, на мільярд рублів за “моральну шкоду”. В позові вимагають, щоб вона передала кошти групі, яка допомагає російським військовим.

Російському реперу Vacio, який прийшов на вечірку в одній шкарпетці, призначили 15-денний термін ув’язнення за “хуліганство”.Його також визнали винним у пропаганді “нетрадиційних сексуальних стосунків” і оштрафували вдвічі більше, ніж Івлєєву.

Довідково: Нещодавно російська телеведуча та блогерка Настя Івлєєва влаштувала в Москві “голу вечірку”, через яку тепер їй загрожує до п’яти років позбавлення волі.

На вечірку вона також запросила зірок російського шоу-бізнесу та публічних особистостей, включно з російським співаком Миколою Басковим, співачкою родом з України Анною Асті, російським співаком Дімою Біланом, Ксенією Собчак, Філіпом Кіркоровим та іншими.

Проти Івлєєвої подали позов, і Федеральна податкова служба розпочала перевірку. 

“І вона має всі шанси завершитися порушенням кримінальної справи. Дякую російській поліції за оперативне реагування на влаштований шабаш під час СВО. Тил у надійних руках”, ― розповіла  членкиня Громадської палати РФ Катерина Мізуліна.

Настя Івлєєва вибачилась за свою вечірку і зазначила:

“Кажуть, Росія вміє прощати. Якщо це так, я б дуже хотіла попросити другий шанс у вас, у народу. А якщо ні, то прилюдну страту ніхто не скасовував. В принципі, що, напевно, зараз і відбувається. Я готова до будь-яких результатів”, ― сказала вона.

Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.

Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.

В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.

Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.