ЗАЕС знову опинилась на межі блекауту через російські обстріли

Джерело: Міністерство енергетики

Внаслідок ворожих обстрілів було знеструмлено одну з двох ліній живлення тимчасово окупованої Запорізької атомної електростанції.

Наразі Запорізька АЕС підключена до української енергосистеми лише через одну лінію електропередачі. Відновлення живлення цією лінією стане можливим, як тільки ситуація з безпекою дозволить це.

“Знову на Запорізькій АЕС реальна загроза блекауту через ворожі обстріли – вчергове відключилась одна з двох ліній електропередачі, що з’єднують тимчасово окуповану Запорізьку АЕС із об’єднаною енергосистемою України. Через окупацію станції росіянами ситуація на ЗАЕС залишається загрозливою, і лише повернення Україні контролю над АЕС може гарантувати безпечну експлуатацію найбільшої в Європі атомної станції”, – зазначив міністр енергетики Герман Галущенко.

26 червня та в ніч на 27 червня підрозділи Сил оборони України уразили низку важливих цілей окупанта, зокрема у тимчасово окупованому Криму.

Вранці 27 червня російські окупанти вдарили по Сумах. Низка осіб постраждали.

Російські окупанти завдали масованих ударів по нафтогазових потужностях Групи Нафтогаз у Полтавській та Харківській областях.

Джерело: “Європейська Солідарність” П’ятий президент України та лідер “Євросолідарності” Петро Порошенко взяв участь у Міжнародному…

Стримінгова платформа Netflix купила права на два нові сезони російського мультсеріалу “Маша і Ведмідь” і продовжила ліцензію на попередні сезони й спін-оффи у понад 100 країнах.