Залужний прокоментував ситуацію навколо поточної мобілізації

Джерело: “РБК-Україна”

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний вважає, що на сьогодні зарано оцінювати рекрутинг. На його думку, варто повернути мобілізаційним заходам ті рамки, в яких працювали раніше.

“Рекрутинг оцінювати трошки зарано. А що стосується питань мобілізації, її не те що треба підсилювати, а повернути у ті рамки, які працювали раніше. Тому, що зараз це проблема тих хлопців, які воюють на передньому краї: їх має хтось замінювати, їм має хтось допомагати”, – наголосив Головнокомандувач.

Він додав, що інколи військові залишаються сам на сам (із проблемами – ред.), що є неправильно.

“Просто треба повернути ті рамки, в яких вони були, на яких вони працювали раніше”, – додав Залужний.

Його також запитали стосовно того, як вплинуло на ефективність мобілізації звільнення обласних воєнкомів. Його відповідь була наступною: “Це були професіонали, вони знали як це робити, а їх немає зараз”.

Протягом доби російські армійці здійснили 2 226 обстрілів Донецької області, внаслідок чого загинуло двоє осіб, ще восьмеро – зазнали поранень.

Сьогодні, 13 квітня, у Міністерстві оборони заявили, що село Богданівка у Бахмутському районі Донецької області перебуває під контролем ЗСУ – наразі там тривають інтенсивні бої.

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський повідомив, що ситуація на східному фронті останніми днями суттєво загострилася.

Протягом доби російські армійці обстріляли 8 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого є руйнування житлових будинків та об’єктів інфраструктури.

Станом на ранок 13 квітня у Середземному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один носій крилатих ракет “Калібр”.