Залишила на вулиці домашню кішку: поліція перевіряє факт жорсткого поводження з твариною
Джерело: Поліція Київської області
Правоохоронці Київщини проводять перевірку щодо жорсткого поводження з твариною.
Під час моніторингу соцмереж поліціянти виявили публікацію про ймовірне порушення законодавства у сфері захисту тварин від жорстокого поводження.
У дописі розповідалось про те, що жінка залишила на вулиці домашню кішку, яка прожила у родині близько семи років.
Працівники поліції зареєстрували звернення до Єдиного обліку заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події.
Наразі правоохоронці проводять перевірку. Після встановлення усіх обставин події буде надана правова кваліфікація.
Мовиться про історію, на яку, зокрема, звернули увагу захист тварин “Плюшка”. Вони опублікували скриншот допису жінки, яка розповіла, що винесла кішку на смітник, бо вона ходила в туалет не у котячий лоток.

Після розголосу, наголосили зоозахисники, жінка видалила допис.
“Хочу нагадати, що залишення тварини в небезпеці – це жорстоке поводження з твариною і за це є відповідальність”.
- На Одещині чоловік викинув з шостого поверху кошеня. Як наслідок – тварина загинула.
Виконавчий комітет Міжнародної федерації важкої атлетики (IWF) дозволив спортсменам всіх вікових груп з Росії та Білорусі брати участь у змаганнях.
Уночі 27 червня Україна втратила винищувач МіГ-29. Пілот встиг катапультуватись.
В одному з сіл Білгород-Дністровського району Одеської області поліціянти затримали 36-річну жінку за підозрою в катуванні 5-річного сина.
Правоохоронці Київщини проводять перевірку щодо жорсткого поводження з твариною.
В Миколаївській області внаслідок російської атаки загорілося поле з пшеницею та суха трава на відкритій території. Площа пожежі склала 10 га.