Заробляли до 600 000 гривень в місяць: на Житомирщині викрили нарколабораторію
Джерело: Нацполіція
На Житомирщині поліція ліквідувала нарколабораторію та затримала учасників злочинної групи.
До угруповання входили жителі Житомирської та Київської областей. Вони виготовляли амфетамін у квартирі одного з учасників і збували його по всій Україні, отримуючи до 600 000 гривень на місяць.
Наркобізнес організував 34-річний житель Житомирського району.
“Маючи зв’язки у кримінальних колах, підібрав собі спільників – мешканці двох областей віком від 23 до 50 років. Нарколабораторія знаходилася в оселі одного з учасників у Київській області. Там так звані “повари” виготовляли амфетамін та надалі, ретельно маскуючи “товар”, передавали поштою або ж інші учасники забирали з лабораторії”, – розповіли в поліції.
Компоненти для виготовлення психотропів ділки замовляли в інтернеті, готову продукцію зберігали в Житомирі, у квартирі учасника угруповання. Збували амфетамін невеликими дозами через розгалужену клієнтську мережу, а отримані гроші віддавали організатору, який розподіляв фінанси – закупка компонентів, виробничі витрати, “заробітна плата” спільникам тощо.
Правоохоронці затримали організатора та ще трьох учасників групи. П’яти фігурантам оголошено про підозру. Фігурантам загрожує до 10 років в’язниці з конфіскацією майна.
- Нацполіція провела двоетапну спецоперацію з ліквідації злочинної організації, які легалізовувала через банківські рахунки тисяч підставних осіб мільйонні прибутки. Щомісяця зловмисники збували десятки кілограмів амфетаміну.
Платформа McHire, яку McDonald’s використовує для прийому на роботу нових співробітників, виявилася вразливою до елементарного злому. Двоє незалежних дослідників кібербезпеки – Ієн Керролл і Сем Каррі – з’ясували, що до внутрішньої системи, яка обробляє заявки кандидатів, можна було увійти, просто ввівши логін і пароль “123456”.
Голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін заявив, що президент Володимир Зеленський “робить перші, але впевнені кроки” до авторитарної моделі влади, заснованої на зловживанні повноваженнями та вибірковому переслідуванні опонентів.
10 липня українська військова розвідка зафіксувала ще один доказ воєнних злочинів, скоєних армією РФ. ГУР МО оприлюднило аудіоперехоплення наказу одного з командирів 155-ї окремої бригади морської піхоти тихоокеанського флоту РФ, у якому той закликає до звірств щодо українських військовополонених: “Голову отрезать, на пики посадить, выкинуть нах..й”.
Українські військові заявили, що помстилися російським операторам безпілотників, які вбили однорічну дитину на Херсонщині.
Внаслідок масованого російського обстрілу в Чернівцях 12 липня загинула завідувачка аптеки Діана Кравченко.