Заступника генпрокурора відсторонили від посади після скандалу

Джерело: Офіс генпрокурора / Telegram і “Радіо Свобода”

Заступника генерального прокурора Дмитра Вербицького відсторонили від виконання обов’язків після того, як він потрапив у корупційний скандал через журналістське розслідування.

Обов’язки Вербицького тимчасово виконуватимуть інші заступники генерального прокурора України Андрія Костіна.

“Наказом генерального прокурора “Про тимчасове покладення обовʼязків заступника генерального прокурора” від 21.06.2024 обов’язки Дмитра Вербицького покладено на інших заступників”, – йдеться у повідомленні.

7 травня “Схеми” (проєкт “Радіо Свобода”) опублікували розслідування, в якому оприлюднили докази фінансових махінацій Вербицького. Зокрема, посадовець проживав в елітному котеджі, який буцімто купив його племінник за ціну, в 6 разів меншу за ринкову.

У другому розслідуванні “Схем” зазначено, що Христина Ільницька, дівчина Вербицького, у 2024 році стала власницею нового Porsche і 3-поверхового котеджу. Їх загальна вартість складає щонайменше 52 мільйони гривень. Це вражає, оскільки її сукупний дохід за останні десять років склав трохи більше за 360 тисяч гривень.

18 червня Національне антикорупційне бюро України розпочало кримінальне провадження стосовно можливого незаконного збагачення Дмитра Вербицького.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 15 липня. З початку доби відбулося 110 бойових зіткнень.

За оцінками аналітиків Інституту вивчення війни, військове командування Росії залучило до бойових дій недостатньо оснащені та недоукомплектовані підрозділи з оперативного резерву для підтримки штурмових атак на сході України.

В неділю, 14 липня, збірна Іспанії з футболу здолала команду Англію з рахунком 2:1 і стала переможцем Євро-2024.

Коли 21 березня 2023 року чинний очільник Міністерства освіти та науки України Оксен Лісовий розпочав…

Експрезидента США Дональда Трампа евакуювали зі сцени на мітингу в Батлері, штат Пенсільванія, після того, як у натовпі пролунали постріли, а на його обличчі з’явилася кров.