Завдяки роботі морських дронів ворог втратив два десантні катери

Джерело: Михайло Федоров

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров повідомив, що окупанти втратили два десантні катери та командира катера завдяки роботі морських дронів.

Він зазначив, що два тижні тому в Росії заявили, що успішно відбила атаку дронів, без руйнувань та жертв. 

“Проте вже зараз виявилося, що 2 ворожі десантні катери “втомилися”, а командир одного із суден загинув. Можна сказати, що героїчно, адже робота першого у світі флоту морських дронів точно ввійде в історію”, – наголосив Федоров.

  • У ГУР зазначають, що в результаті проведеної дорозвідки в районі бухти Вузька на території тимчасово окупованого Криму відомо, що після атаки надводних ударних дронів малі десантні кораблі ЧФ РФ повністю знищено.
  • Ввечері, 4 листопада, Збройні Сили України підтвердили, що завдали успішних ударів по морській та портовій інфраструктурі суднобудівного заводу “Залив” в тимчасово окупованому Криму в Керчі.

Сьогодні, 21 лютого, президент України Володимир Зеленський провів селектор, учасники якого обговорили блокування кордону польськими фермерами та ситуацію на фронті.

Молдова планує надіслати Україні першу партію гуманітарної допомоги у 2024 році. Загальна вартість цієї допомоги, у вигляді матеріальних цінностей та іншого обладнання, складає 4,9 мільйона леїв, що перевищує 250 тисяч євро.

Внаслідок бойових дій Запорізька атомна електростанція залишилась на одній лінії живлення.

У Пентагоні заявили, що Україна може постати перед вибором, від яких міст відмовитися, якщо США не нададуть допомогу.

Міністр оборони України Рустем Умєров разом із Головнокомандувачем ЗСУ генерал-полковником Олександром Сирським провели телефонну розмову з міністром оборони США Ллойдом Остіном.