Зеленський анонсував напружений «тиждень дипломатії» на полях Генасамблеї ООН

Президент України Володимир Зеленський заявив, що найближчий тиждень стане надзвичайно напруженим у дипломатичному плані. Про це він повідомив у своєму вечірньому зверненні.

– Готуємось зараз до дуже напруженого тижня – тижня дипломатії. Багато можемо зробити, якщо партнери будуть чути нас і підтримувати пропозиції, які реально наближають закінчення війни, – наголосив глава держави.

За його словами, у межах роботи Генеральної Асамблеї ООН заплановано близько двох десятків зустрічей із лідерами країн з різних частин світу – як із тими, хто давно підтримує Україну, так і з новими партнерами. Перші зустрічі відбудуться вже завтра.

Зеленський також повідомив про заплановану зустріч із президентом США Дональдом Трампом і анонсував проведення глобального саміту щодо повернення українських дітей, яких незаконно вивезла Росія.

– Важливо, щоб тиждень додав світові налаштованості на сильні дії – без сили мир не пануватиме, – підкреслив президент.

  • Велика Британія, Канада та Австралія оголосили про офіційне визнання Держави Палестина – крок, який уряди назвали спробою відродити надію на мир і зберегти перспективу двох держав напередодні Генеральної Асамблеї ООН.

Соціальна платформа Reddit дедалі частіше стає місцем, де кіностудії та продюсери шукають нові ідеї для фільмів, а також майбутніх сценаристів і режисерів. Одним із найяскравіших прикладів такого явища став фільм “Backrooms: Залаштунки”, який до виходу в прокат пройшов шлях від інтернет-спільноти до великого голлівудського проєкту.

Правоохоронці викрили канал незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон до Молдови та невизнаного Придністров’я.

Новозеландський актор і кінопродюсер Джемейн Клемент, відомий зокрема роллю у фільмі “Що ми робимо в тінях”, повідомив про роботу над сиквелом.

У Франції вперше підтвердили випадок зараження вірусом Еболи. Інфекцію виявили у лікаря, який повернувся з гуманітарної місії в Демократичній Республіці Конго.

24 червня російські війська атакували автозаправну станцію на околиці Сум. Внаслідок ворожого обстрілу постраждали троє цивільних.