Зеленський нагородив 118 українських військових, з них 79 — посмертно

Джерело: указ №445/2023 на сайті Президента України.

Президент Володимир Зеленський відзначив державними нагородами 118 українських захисників. З них 79 військових — посмертно.

Нагороди присвоїли “за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку”.

Зокрема молодшого сержанта Євгенія Горохова та підполковника Максима Фединського було нагороджено відзнакою Президента України “Хрест бойових заслуг”.

Загалом президент відзначив орденами Богдана Хмельницького, “За мужність” і медалями “За військову службу Україні”, “Захиснику Вітчизни”, “За врятоване життя”.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.