Зеленський провів нараду щодо зброї проти розвідувальних БпЛА РФ: є рішення, як їх осліпити

Джерело: Володимир Зеленський/Telegram

Президент України Володимир Зеленський провів нараду з представниками уряду, військовими та оборонно-промисловим комплексом щодо сучасної зброї проти розвідувальних російських дронів.

Глава держави зазначив, що “Орлан” або ZALA над лінією фронту – це очі для російської артилерії та ударних БпЛА.

Одначе, за словами президента, в Україні є рішення, як їх осліпити: “Треба впроваджувати системний підхід, від ідентифікації до ефективного застосування РЕБ і засобів враження”.

Під час наради глава держави дав доручення створити комплексну систему, яка поєднала б армію та промисловість. Щоб виробники точно знали потреби фронту, а армія – виробничі можливості по всіх регіонах.

“Фронт потребує швидкої реакції на виклики та загрози. Ми повинні робити все, щоб захистити найголовніше, що в нас є на полі бою, – життя наших воїнів”, – наголосив Володимир Зеленський.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.