Зґвалтування собаки на Одещині: поліція відкрила провадження за розбещення неповнолітніх
Джерело: UAnimals
У справі про зґвалтування собаки в селі Майори на Одещині поліція відкрила нове кримінальне провадження – цього разу за статтею 156 Кримінального кодексу (розбещення неповнолітніх).
Поліція відкрила ще одне провадження за статтею 156 Кримінального кодексу за розбещення неповнолітніх. До цього по цій справі поліція розпочала розслідування за статтею 299 Кримінального кодексу за жорстоке поводження з тваринами, – повідомили зоозахисники.
Своєю чергою, народні депутати міжфракційного об’єднання “Гуманна країна” направили депутатське звернення до Головного управління поліції в Одеській області з вимогою провести службову перевірку стосовно бездіяльності поліціянтів та взяти справу під особистий контроль начальника управління.
Переглянути цей допис в Instagram
У селі Майори очевидці зафіксували на відео, як чоловік знущається над собакою, та викликали поліцію. Правоохоронці, які прибули на місце, заявили, що не відкриватимуть провадження з “особистих переконань”. Після суспільного розголосу та реакції зоозахисників поліція таки розпочала слідство та вилучила тварин. Зловмисника спершу затримали, однак, наступного дня відпустили. Згодом, під тиском громадськості, його повторно затримали. Нині йому готують підозру та мають обрати запобіжний захід.
На момент злочину на місці було троє собак. Усі вони передані під опіку волонтерів. Собака на ім’я Ельза нині перебуває у Києві під наглядом захисниці тварин Сніжани Бугрік, яка організувала обстеження та експертизу — результати долучать до справи.
UAnimals продовжує стежити за перебігом розслідування та закликає громадськість тиснути на правоохоронців, аби кривдник поніс справедливе покарання, а дії місцевих поліціянтів також були розслідувані.
Закликаємо і вас не дати поліції забути про цю справу. Тегайте @odesa_police та @mvs_ua та вимагайте не лише справедливого покарання, а й розслідування дій співробітників поліції, які відмовлялися робити свою роботу!
Варто зауважити, що користувачі масово відмічають поліцію Одещини та МВС, позаяк станом на сьогодні правоохоронці досі не прокоментували те, чому їхній слідчий з якихось “особистих переконань” не затримував ґвалтівника та відмовлявся вилучати собаку.
- У Смілі Черкаської області поліція вилучила 18 тварин з приватного будинку Марини Подкови через неналежні умови утримання.
За даними синоптиків у вівторок, 23 червня, у низці областей очікуються опади.
Держсекретар США Марко Рубіо розпочинає поїздку до ОАЕ, Кувейту та Бахрейну на тлі переговорів Вашингтона з Тегераном щодо завершення війни на Близькому Сході. Однією з головних тем стане безпечний і вільний транзит через Ормузьку протоку.
Військові М’янми відповідальні за загибель щонайменше 702 цивільних протягом шести місяців виборчого періоду. Новий звіт ООН описує різке погіршення ситуації з правами людини в М’янмі на тлі контрольованих військовими виборів. Найбільшим джерелом руйнувань і жертв, за оцінкою організації, залишаються авіаудари.
Федеральний суд у Вашингтоні заблокував адміністрації Дональда Трампа використання оновленої імміграційної бази SAVE для перевірки виборчих списків штатів. Правозахисники попереджали, що така система може помилково позбавити права голосу законних виборців.
Верховний суд Іспанії засудив колишнього міністра транспорту Хосе Луїса Абалоса до 24 років ув’язнення у справі про корупцію під час закупівлі масок у пандемію COVID-19. Його колишній помічник Кольдо Гарсія отримав 19 років.

