Жителька Рівного народила 17-ту дитину
Джерело: пресслужба медичного закладу
У Рівненському обласному перинатальному центрі 3 грудня жінка народила свого 17-го малюка – хлопчика. Це вже дев’ятий син в її родині.
Удома на маму чекають ще 8 хлопчиків та 8 дівчаток.
“Вчора в нашому закладі відбулася радісне подія – жінка народила свою 17-ту дитину. У сім’ї вже 8 синів та 8 дочок, і зараз народився 9-й хлопчик. Ми вітаємо маму-героїню з народженням малюка та щиро бажаємо малятку здоров’я під мирним небом України та щасливого життя”, – йдеться у повідомленні.
Зазначимо, що 17 дітей в родині на Рівненщині – не рекорд. У лютому цього року 43-річна жінка народила свою 18-ту дитину в цьому самому перинатальному центрі.
- 27 листопада Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи схвалило персональний склад Спеціального комітету зі становища дітей України, який очолила народна депутатка від фракції “Слуга народу” Олена Хоменко.
Російські окупанти безпілотником атакували медзаклад у Слов’янську на Донеччині.
Вранці 25 червня російські окупаційні війська атакували медзаклад у Херсоні.
На лівому березі Києва запроваджено екстрені відключення світла.
Ризик розвитку раку може залежати не лише від ваги, але й від того, коли відбувається збільшення ваги.
Контррозвідка Служби безпеки затримала ще одного коригувальника російських обстрілів по Запорізькій області. Зловмисником виявився громадянин РФ, який жив у прифронтовому селищі регіону і наводив повітряні атаки рашистів по обласному центру та прилеглих районах.