Зірку «Ейфорії» Джейкоба Елорді звинувачують у нападі на репортера – BBC

Джерело: BBC News

Австралійського актора, відомого за роллю в серіалі “Ейфорія”, Джейкоба Елорді звинувачують у нападі на репортера радіо.

За словами Джошуа Фокс, репортера та працівника австралійської радіостанції, він слідкував за актором у барі, а потім підійшов до нього та попросив зробити “одну фішку” з його ролі. Утім, Джейкоб не був налаштований на діалог. Він попросив не знімати його на відео та видалити всі кадри. Репортер відмовився це зробити.

“Я не хотів цього робити, адже відчув себе некомфортно. І це був мій єдиний доказ. Але потім Джейкоб просто зірвався. Він притиснув мене до стіни і його руки почали стискати мені горло”, – розповів Фокс.

Нині поліція встановлює обставини інциденту.

“32-річний чоловік ймовірно піддався нападу зі сторони 26-річного актора. Репортер Джошуа Фокс не отримав ніяких травм, але розслідування інциденту триває”, – зазначається в заяві правоохоронців.

Представники актора та сам Елорді цю ситуацію поки не коментують, але відомо, що він не проти брати участь у розслідуванні.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.