ЗМІ повідомили, що у Мексиці церква продає домівки в «раю» по $100 за квадратний метр

Джерело: The Indian Express

Низка ЗМІ та блогери у соцмережах розповсюдили інформацію, що пастор мексиканської церкви “Iglesia del Final de los Tiempos”, що у перекладі означає “Церква кінця часів” начебто продає місця ” раю”.

За історією, у 2017 році пастор заявив, що мав “зустріч з Богом” і тепер він уповноважений продавати домівки поруч з Божим палацом за ціною 100 доларів за квадратний метр.

Він також нібито запевняє, що місце у “раю” отримають всі, незалежно від того, якого розміру ділянку буде придбано.

Реклама з продажем “ділянок у раю” розповсюджена в Інтернеті. На ній зображено райську домівку у золотих проміннях, а поряд – сім’я з чотирьох осіб. Також у рекламі вказані різноманітні способи оплатити собі “рай” – від карт Visa та MasterCard до Google Pay та Apple Pay.

Інформацію про продаж домівок у “раю” почали публікувати блогери у TikTok та Instagram, а також ЗМІ. Вони повідомляли, що мексиканська церква нібито заробила мільйони доларів з 2017 року, продаючи ділянки “поруч з Богом”.

Однак ніхто з них так і не зрозумів, що ця історія, реклама та “Церква кінця часів” – лише фейк, створений для того, аби висміяти деяких пасторів. Сторінка “церкви” у Facebook позначена категорією “Просто для розваг” і користувачі на ній публікують різноманітний розважальний контент.

  • Папа Франциск на спеціальній аудієнції за участю приблизно 100 коміків, акторів і письменників з усього світу сказав, що жартувати про Бога – нормально, якщо жарт не є образливим.

У Краснодарі жителі одного з мікрорайонів вийшли на протест через відключення електрики та перекрили вулицю.

США попередили, що Іран, імовірно, здатен розробити матеріал для ядерної зброї протягом одного-двох тижнів. Про це повідомив держсекретар США Ентоні Блінкен на форумі Aspen Security Forum у Колорадо.

Останніми тижнями вся увага була прикута до дій Заходу: саміти НАТО та Європейської політичної спільноти надали союзникам можливості посилити підтримку України. Тим часом Китай активніше займається підривною діяльністю проти Сполучених Штатів та їхніх союзників.

Володимир Зеленський та Дональд Трамп у межах сьогоднішньої телефонної розмови поговорили про можливість візиту експрезидента США до України та їх особисту зустріч.

Прощання з Іриною Фаріон відбудеться у Львові.