«Зведені залізобетонні фортифікації ламають плани окупантів», – голова Харківської ОДА
Джерело: Олег Синєгубов/Telegram
Голова Харківської ОДА Олег Синєгубов розповів, що зведені в Харківській області залізобетонні фортифікації руйнують плани ворога.
“Вони розуміють: наявною кількістю військ просунутися на тому чи іншому напрямку не вдасться. Кожне встановлене залізобетонне місце ведення вогню – результат важкої та небезпечної роботи цивільних і військових. Подекуди об’єкти розташовуємо за 1 – 3 кілометри від ворожих позицій”, – сказав Синєгубов.
Він додав, що є масштабне завдання від президента України щодо обороноздатності Харківщини.
“Буде задіяно тонни бетону й споруджено кілометри ровів. Зосереджуємо всі зусилля для зміцнення захисту!” – наголосив голова Харківської ОДА.
- Прикордонники збили російський безпілотник, котрий намагався атакувати позиції українських захисників на Харківщині.
- Протягом минулої доби відбулося 95 бойових зіткнень. Загалом ворог завдав ракетного та 61 авіаційного ударів, здійснив 71 обстріл з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.
Міністерство юстиції передбачає, що запуск усіх реєстрів після масштабної кібератаки вдасться здійснити до кінця січня. Про відновлення роботи державних реєстрів після масштабної кібератаки з боку РФ повідомив перший заступник міністра юстиції Микола Кучерявенко.
Президент Росії Володимир Путін на майбутніх переговорах щодо України з Дональдом Трампом має намір вимагати радикального скорочення військової співпраці Києва з НАТО та “назавжди” відмови від планів стати членом блоку, інформують близькі до Кремля джерела.
15 січня Верховна Рада прийняла у першому читанні за основу та в цілому проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань направлення підрозділів Збройних Сил України до інших держав у період дії воєнного стану (реєстр. №12378).
Міністр закордонних справ Литви Кястутіс Будріс заявив, що якби Київ запросив розміщення військ деяких західних країн, включно з Литвою, в Україні, це питання обговорювалося б із союзниками, і литовський прапор там був би присутній.
Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск після зустрічі з Володимиром Зеленським запевнив у гарантіях безпеки для України.