Звіт 3-ї ОШБр: бригада відійшла на позиції на околицях Авдіївки, ворог продовжує наступ
Джерело: 3-тя ОШБр/Telegram
Бійці Третьої окремої штурмової бригади повідомили, що бригада відійшла на підготовлені позиції на околицях Авдіївки та вирівняла лінію фронту. Російські загарбники продовжують наступати.
“До моменту відведення бійці Третьої штурмової не дозволяли ворогу здійснити повне оточення позицій. Наразі росіяни не збавляють наступальних обертів. Продовжуємо тримати оборону на Авдіївському напрямку”, – йдеться в повідомленні.
В 3-й ОШБр зазначають, що з моменту передислокації їхньої бригади в Авдіївку підрозділи завдали ворогу суттєвих втрат, зокрема понад 1500 загиблих окупантів, 3500 поранених та знищено понад 20 одиниць бронетехніки.
- У Головному управлінні розвідки Міноборони України розповіли деталі виведення воїнів ЗСУ з Авдіївки та показали кадри.
- Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” Олександр Тарнавський повідомив, що під час виходу з Авдіївки деяка кількість українських військовослужбовців потрапила в російський полон.
- Українські військові відходять з Авдіївки на Донеччині, де протягом останніх днів точились запеклі бої з ворогом.
- За оперативною інформацією, станом на сьогодні проти сил Третьої окремої штурмової бригади на нашій ділянці фронту в Авдіївці – не менше 15 тисяч особового складу армії РФ.
- Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” Олександр Тарнавський повідомив, що – після багатьох місяців протистояння – командування ОСУВ прийняло рішення відійти з позиції “Зеніт” на південно-східній околиці Авдіївки.
У Росії готують оновлене видання єдиного шкільного підручника з історії, до якого планують додати згадки про участь військових КНДР у повномасштабній війні проти України.
Правоохоронці запобігли резонансному теракту в Києві. Затримано двох агентів ФСБ, котрі готували підрив однієї з адміністративних будівель у центрі столиці.
Агента російської воєнної розвідки (більш відомої як ГРУ), ув’язнили на 15 років з конфіскацією майна. СБУ викрила його у червні 2025 року на підготовці підривів у Києві.
Президент Володимир Зеленський повідомив про підписання контракту з Німеччиною щодо постачання 600 ракет для систем протиповітряної оборони.
22 червня підрозділи Повітряних Сил Збройних Сил України здійснили удари по підприємству з виробництва компонентів для російських ракет ОТРК Іскандер та Х-101 у Воронежі.