10% мостових споруд в Україні знаходяться в аварійному стані

Джерело: Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Висновки Комісії з перевірки мостових споруд свідчать, що майже 10% українських мостових споруд знаходяться в аварійному стані.

Серед них – два великих мости з високою інтенсивністю руху, які розташовані у Києві. Йдеться про міст ім. Є. Патона та міст Метро.

За словами очільника Мінінфраструктури перший аналіз технічної документації, актів огляду мостів показав критичну ситуацію зі станом мостових споруд в Україні.

“Це неприпустима ситуація як для фізичної безпеки українців, так і обороноздатності та економіки України в цілому. Як голова комісії з перевірки даю доручення негайно розпочати обстеження аварійних мостів, які відносяться до позакласових та розташовані через великі річки. Наша задача якомога швидше зʼясувати реальний стан речей і підготувати відповідні пропозиції для системного вирішення проблем та запобігання їм у майбутньому”, – наголосив Олександр Кубраков.

З 14 липня експерти Комісії розпочнуть візуальне та інструментальне обстеження мостових споруд, які знаходяться в аварійному стані.

Зазначимо, що на виконання рішення РНБО введеного в дію указом президента України була створена Комісія з перевірки стану мостових споруд. Її очолив міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

СБУ та БЕБ викрили очільника оборонного заводу, який розкрадав бюджетні кошти на закупівлі комплектуючих для бойових літаків ЗСУ.

Вранці 8 грудня війська РФ завдали ракетного удару по Дніпропетровській області.

Протягом доби російські армійці обстріляли 20 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого пошкоджено житлові будинки та господарчі споруди.

Уламки збитих над Київщиною російських ракет пошкодили декілька приватних будинків.

Станом на ранок 8 грудня у Середземному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні два носії крилатих ракет “Калібр”.