10 січня РФ могла отримати нові БпЛА від Ірану – Гуменюк

Джерело: Наталія Гуменюк в етері телемарафону

Речниця ОК “Південь” Наталія Гуменюк повідомила, що 10 січня до РФ прибув новий вантажний борт з Ірану, на якому могли перевозити нові БпЛА типу “шахед” та запчастини до них.

Це означає, що Росія продовжуватиме атакувати Україну ударними дронами, як це відбувається вже тривалий час фактично щоночі.

“Крайні дві ночі були не такі насичені найімовірніше через погодні умови, бо дрони побоюються обледеніння”, — зауважила Гуменюк.

Речниця додала: якщо брати до уваги загальну бойову ситуацію, то точкові удари безпілотниками по Україні все одно не припиняються.

“Терор триває і намагання ворогом тримати в напруженні системи протиповітряної оборони, очевидно, свідчить про те, що такі атаки можуть продовжуватися, розслаблятися зарано”, — зазначила вона.

У вівторок, 23 липня, Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Державним секретарем Святого Престолу кардиналом Пʼєтро Пароліном.

Станом на 16:00, 23 липня, від початку доби на фронті відбулося 83 бойові зіткнення. Ще тривають бойові зіткнення у 17 локаціях. Ворог продовжує найактивніше атакувати на Покровському напрямку.

У Луцьку двоє дітей випали з вікна будинку. Інцидент стався в одному зі спальних районів міста, коли 5-річна дівчинка та 3-річний хлопчик випали з вікна другого поверху.

Двом посадовцям КП “Київський метрополітен” повідомлено підозру у службовій недбалості через підтоплення тунелів між станціями “Деміївська” та “Либідська” взимку.

Результати масштабного дослідження, у межах якого проаналізували стан здоров’я 4,1 мільйона учасників, свідчать, що надмірна вага може стати причиною понад 30 типів онкологічних захворювань.