104-річна жінка з Чикаго померла через кілька днів після стрибка з парашутом

Джерело: Associated Press

Померла 104-річна Дороті Хоффнер із Чикаго, чий нещодавній стрибок з парашутом міг увійти в Книгу рекордів Гіннеса як найстаршої парашутистки.

Близький друг Хоффнер, Джо Конант, сказав, що вона була знайдена мертвою в понеділок вранці співробітниками спільноти людей похилого віку. Конант додав, що Хоффнер, очевидно, померла уві сні в ніч на неділю.

Конант познайомився з Хоффнер, яку він називав бабусею на її прохання, кілька років тому, коли він працював доглядачем центру для літніх людей. 

“Вона була невтомною. Вона не була людиною, яка б дрімала вдень або не з’являлася на будь-які заходи, вечерю чи щось інше. Вона завжди була поруч, повністю присутня”, — сказав він.

Конант розповів, що він працює над документами, щоб Книга рекордів Гіннеса засвідчила Хоффнер посмертно як найстарішу парашутистку у світі, але він очікує, що це займе деякий час. 

Він додав, що Хоффнер не стрибнула з парашутом, щоб побити рекорд, а просто вона так насолоджувалася своїм першим стрибком, що захотіла зробити це знову.

“Вона не мала наміру побити рекорд. І вона не мала жодного інтересу до публічності чи чогось іншого. Вона робила це не з якоїсь іншої причини, а просто хотіла стрибнути з парашутом”, — сказав він.

Довідка. 104-річна Дороті Хоффнер із Чикаго здійснила стрибок з парашутом з висоти 4114 м та може побити рекорд як найстарша парашутистка у світі.

Коли їй було 100 років, вона здійснила свій перший стрибок з парашутом.

Рекорд з Книги рекордів Гіннесса як найстарша парашутистка встановлений у травні минулого року 103-річною Ліннею Інгегард Ларссон зі Швеції.

Після свого першого стрибка з парашутом Хоффнер сказала, що її довелося виштовхнути з літака. Але цього разу вона наполягла на тому, щоб стрибнути сама.

За словами інструктора з парашутизму, вона була спокійна і впевнена, коли двері літака відчинялися. Підійшовши до краю, Хоффнер вискочила з літака, а через сім хвилин успішно приземлилась на землю.

Після стрибка вона сказала, що, можливо, наступного разу полетить на повітряній кулі. Хоффнер додала, що “вік – це лише цифра”.

Skydive Chicago працює над тим, щоб Книга рекордів Гіннеса засвідчила стрибок Хоффнер як новий рекорд.

У четвер, 23 травня, помер режисер-документаліст Морган Сперлок. Номінант на премію “Оскар” пішов з життя через рак.

Уряд Чехії позитивно відреагував на заклик генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга дозволити Україні використовувати західне озброєння на території РФ.

Американська акторка Алісса Мілано, відома за роллю Фібі у серіалі “Всі жінки – відьми”, та дворазова лауреатка премії “Оскар” за головні жіночі ролі у фільмах “Хлопці не плачуть” та “Крихітка на мільйон доларів” Гіларі Свенк стали амбасадорками фандрайзингової платформи UNITED24.

28 травня слідчий суддя ВАКС застосував до ексзаступника керівника Офісу Президента України запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 10 мільйонів гривень.

У Сінгапурі до 20 днів ув’язнення засудили 31-річного чоловіка, який недбало ставився до 43 котів у порожній квартирі.