Чоловік стрибнув з парашутом з Ейфелевої вежі, проте його затримала поліція

Джерело: Insider

В Парижі чоловік, тікаючи від охоронців, стрибнув з Ейфелевої вежі з парашутом, після чого його заарештувала французька поліція.

У четвер, 17 серпня, близько 5 години ранку у Франції помітили чоловіка з рюкзаком, який підіймався на туристичну пам’ятку. SETE, компанія, яка керує Ейфелевою вежею, повідомила, що порушник був виявлений охоронцями “менш ніж за хвилину”. Однак вони не змогли перешкодити йому піднятися на вершину споруди через східну колону. 

Діставшись до вершини, чоловік зістрибнув і відкрив парашут. Він приземлився на сусідньому стадіоні, де його зустріла поліція та негайно заарештувала. 

Фото: Insider

Згідно з повідомленнями, SETE порушила кримінальну справу проти чоловіка, чиї дії, за їх словами, могли поставити під загрозу життя інших людей. 

“Такі безвідповідальні дії піддають небезпеці людей, які працюють на вежі або під нею”, – йдеться в заяві SETE.

У звичайний день Ейфелева вежа відкривається о 9 ранку. За даними офіційного сайту, щорічно Ейфелеву вежу відвідують понад 7 мільйонів людей, з яких 75% – іноземні туристи.

  • У суботу, 12 серпня, Ейфелеву вежу евакуювали на кілька годин через загрозу вибуху. Три поверхи вежі, а також внутрішній двір були евакуйовані, поки влада перевіряла чи є загроза.

Після поїздки канцлера Німеччини Олафа Шольца до Китаю глава опозиційного Християнсько-демократичного союзу Фрідріх Мерц поклав на уряд у Пекіні часткову відповідальність за численні війни та кризи по всьому світу.

Станом на 21 квітня Сили оборони півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад російської армії та техніку противника.

21 квітня прем’єр Угорщини Віктор Орбан поскаржився на військові настрої у європейській політиці.

Триває сімсот вісімдесят восьма доба широкомасштабної збройної агресії РФ проти нашої держави. Протягом доби зафіксовано 65 бойових зіткнень.

21 квітня канцлер Німеччини Олаф Шольц привітав схвалення Конгресом США законопроєкту про надання військової допомоги Україні на понад 61 млрд доларів.