1,1 млн чоловіків придатні до призову після того, як оновили дані — речник Міноброни

Джерело: ArmyInform 

До призову під час мобілізації придатні 1,1 млн чоловіків, які вже оновили військово-облікові дані з 18 травня, розповів речник міністерства оборони Дмитро Лазуткін.

“Це важлива інформація, тому що багато заброньованих, багато тих, хто має право на відстрочку. Тобто 1,1 млн можуть бути мобілізованими та, відповідно, стати до лав Сил оборони”, – сказав він.

На сьгодні всього у мобільному застосунку “Резерв+” дані оновили близько 2,3 млн українців. З-поміж цього числа через “Резерв+” їх оновили 1,78 млн українців.

За його словами, це важливо, бо у перспективі йдеться про поліпшення військового обліку.

“Зрозуміло, що найближчими днями вони не зможуть допомогти тим військовослужбовцям, які боронять нашу країну, але в перспективі це дуже важливо, бо йдеться про поліпшення військового обліку. Країна має знати, на кого розраховувати під час захисту”, — додав він.

Зазначимо, що у держзастосунку “Резерв+” нещодавно з’явилося два оновлення — функція виправлення даних та електронний військово-обліковий документ з QR-кодом.

Сильна спека, вітер і грози за останні тижні спричинили лісові пожежі по всій Росії, від віддаленого сибірського регіону Туви до Якутії. 

Сьогодні, 14 липня, російські війська скинули на цивільний автомобіль вибухівку з дрона у Херсоні.

У неділю, 14 липня, Кремль заявив, що не вважає адміністрацію Байдена відповідальною за замах на Дональда Трампа, але звинуватив її у “створенні атмосфери”, яка спровокувала напад.

В Міністерстві оборони України прокоментували неправдиві заяви про оновлення військово-облікових даних та проходження військово-лікарської комісії (ВЛК).

Сьогодні, 14 липня, близько 16:25 ворог здійснив атаку на місто Мирноград Донецької області. Є жертви.