12 грудня в Києві відбудеться відкриття благодійної різдвяної виставки БЖART

12 грудня о 17:00 відбудеться прес-конференція та відкриття благодійної різдвяної виставки БЖART проти мороку та відкриття Різдвяної виставки та тихого аукціону в Art Ukraine Gallery (простір 3-го поверху ТЦ “Домосфера”, Столичне шосе, 101).

Акредитація ЗМІ до 12:00 12 грудня: 0955533088, Наталія Чепіжко; 0636549743, Марʼяна Коваль.

Мета арт-проекту: врятувати майстерні і право художників, які залишилися без опалення й електропостачання, творити мистецтво! 

Адреса: Столичне шосе, 101.

В проєкті візьмуть участь 30 митців, які представлять 100 власних творів. 

Частина коштів із продажу  будуть спрямовані на встановлення автономної електричної підстанції. 

Фото: Art Ukraine Gallery

“Своє 30-ліття обʼєднання митців відмічає в холоді й темряві. Дивно, чому в розпал війни, струм пропав не через ракетні обстріли, а через дії керівництва поважної мистецької установи. Національної академія мистецтв України, яка й виховала більшість із цих митців, раптово вирішила припинити тепло- й електропостачання,  зануривши митців у суцільний морок: холод і темряву? Таке свавілля – ще й під час розпалу кривавої війни, є ніщо інше, як мародерство й замах на украінську культуру”, — зазначає заслужена діячка мистецтв України, співзасновниця й кураторка Art Ukraine Gallery Наталія Заболотна. 

Фото: Art Ukraine Gallery

Довідково: В Art Ukraine Gallery представлено близько 300 унікальних творів 50 українських сучасних мистетів. Загальна площа галереї, яка розташована на території 3-го поверху в ТЦ “Домосфера”, становить 2000 м2. Співзасновниці першої благодійної галереї сучасного мистецтва Art Ukraine Gallery — відомі громадські діячки – президентка ГО “Фонд гуманітарного розвитку України” Наталія Заболотна та меценатка, очільниця ГО “Відчуй” Людмила Пишна.

Юристка та ексзаступниця міністра оборони України Ганна Маляр під час обговорення закону про мобілізацію та проблеми щодо демобілізації заявила, що військові перед тим як вступати до лав ЗСУ повинні були прочитати конституцію і зрозуміти, що їх не демобілізують до завершення воєнного стану.

У компанії ДТЕК назвали чотири умови, за яких в Україні будуть запроваджені погодинні графіки відключення електроенергії.

Конгресвумен Палати представників США від Нью-Джерсі та помічниця президента США Джо Байдена у його передвиборчій кампанії Майкі Шеріл зреагувала на відмову Дональда Трампа приїхати до України.

Фільм “Назавжди-Назавжди” української режисерки Анни Бурячкової покажуть на 43-му Стамбульському міжнародному кінофестивалі в межах програми International Competition.

Мешканці східної частини Європи – зокрема поляки та естонці – активно купують житло у західній частині континенту. Причина – повномасштабна російсько-українська війна.