Warner Bros. працює над новою частиною «Матриці»

Джерело: Deadline

Кінокомпанія Warner Bros. працює над п’ятою частиною “Матриці”, сценаристом і режисером якої виступить Дрю Годдард, відомий роботою над фільмами “Марсіанин”, “Війна світів” та “Хижа у лісі”.

Тоді як Лана Вачовскі буде виконавчою продюсеркою проєкту.

При цьому нині невідомо, чи повернуться до своїх ролей головні зірки франшизи — Кіану Рівз, Керрі Енн-Мосс та Лоуренс Фішберн.

Не розкриваються і подробиці сюжету, але у Warner Bros. сказали, що Годдард прийшов до них з “новою ідеєю, яка неймовірно продовжить світ „Матриці”, віддавши шану оригінальним частинам”. Режисер запропонував “унікальну точку зору, засновану на його любові до серії та персонажів”, зазначили у студії.

Прем’єра першої частини “Матриці” відбулася в 1999 році і отримала чотири “Оскари”. 2003 року з’явилися ще два фільми, які завершили класичну трилогію. Перші три картини франшизи заробили у світовому прокаті понад 1,6 млрд. доларів і отримали статус культових.

У грудні 2021 року вийшла четверта “Матриця”, над якою працювала Лана Вачовскі. Картина, яка заробила в прокаті 153 млн доларів, була зустрінута глядачами та критиками “прохолодніше”, йдеться в матеріалі.

Юристка та ексзаступниця міністра оборони України Ганна Маляр під час обговорення закону про мобілізацію та проблеми щодо демобілізації заявила, що військові перед тим як вступати до лав ЗСУ повинні були прочитати конституцію і зрозуміти, що їх не демобілізують до завершення воєнного стану.

У компанії ДТЕК назвали чотири умови, за яких в Україні будуть запроваджені погодинні графіки відключення електроенергії.

Конгресвумен Палати представників США від Нью-Джерсі та помічниця президента США Джо Байдена у його передвиборчій кампанії Майкі Шеріл зреагувала на відмову Дональда Трампа приїхати до України.

Фільм “Назавжди-Назавжди” української режисерки Анни Бурячкової покажуть на 43-му Стамбульському міжнародному кінофестивалі в межах програми International Competition.

Мешканці східної частини Європи – зокрема поляки та естонці – активно купують житло у західній частині континенту. Причина – повномасштабна російсько-українська війна.