2 млн. українців оновили дані у Резерв+, у ТЦК на це пішло би понад 235 днів – Міноборони
Джерело: Міністерство оборони України/Telegram
З 18 травня, коли розпочав роботу застосунок Резерв+, його послугами скористалися вже 2 мільйони громадян. Про це повідомила заступниця міністра оборони України Катерина Черногоренко.
“Вже 2 мільйони українців оновили свої дані у Резерв+. Без втрати часу й очікування. Кількість людей, що оновлють дані, продовжує зростати щодня. Ми порахували: якби 2 мільйони пішли одночасно оновлювати дані у всі ТЦК в Україні, то це б зайняло понад 235 днів”, — розповіла Катерина Черногоренко.
Чорногоренко додала, що додаток Резерв+ став найпопулярнішим способом оновити свої дані. На другому місці – ЦНАПи, а на третьому – ТЦК і СП.
- До мобільного застосунку “Резерв+” додали відображення статусу бронювання від мобілізації. До додатка вже занесли 340 тисяч записів до реєстру “Оберіг”.
- Заступниця міністра оборони України Катерина Черногоренко заявила, що у мобільному додатку “Резерв+” з’явилося ще одне оновлення – дистанційне виправлення даних.
У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 11 квітня. Від початку цієї доби відбулося 75 бойових зіткнень.
10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.
Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.
Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.
З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.