У «Резерв+» тепер відображається статус бронювання від мобілізації
Джерело: Катерина Черногоренко у Facebook
До мобільного застосунку “Резерв+” додали відображення статусу бронювання від мобілізації. До додатка вже занесли 340 тисяч записів до реєстру “Оберіг”, сказала заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко.
“Цифрова команда Міністерства зробила неможливе можливим. Ми цифровізували паперові бронювання. Взяли накази про бронювання у Мінекономіки та занесли 340 000 записів до реєстру “Оберіг”. Щоб актуальна інформація про бронь відображалась в електронних військово-облікових документах наших громадян”, – повідомила вона.
Раніше цього не можна було зробити через людський фактор і помилки при внесенні інформації до реєстру “Оберіг” та затримки з боку ТЦК. Останні не завжди вчасно вносили інформацію щодо броні, що затягувало процес на тижні або місяці.
Читайте також: 1,1 млн чоловіків придатні до призову після того, як оновили дані — речник Міноброни
Щоб побачити статус бронювання, треба оновити застосунок. Для цього справа від документа будуть три крапки, на які треба натиснути, і надалі обрати варіант “оновити документ”. Після цього ви побачите свій актуальний статус.
Якщо бронювання оформлено тільки на папері – статус “Заброньовано” з’явиться в застосунку. У разі, якщо процес бронювання ще триває, його ще немає в застосунку, пізніше він з’явиться у “Резерв+”.
Міноборони вже працює над алгоритмом, аби усі “заброньовані” могли побачити актуальний статус у “Резерв+”. Поки що деякі накази про бронювання не вдалося зацифрувати через відсутність інформації, що ідентифікує конкретну особу.
Зазначимо, що у держзастосунку “Резерв+” нещодавно з’явилося два оновлення — функція виправлення даних та електронний військово-обліковий документ з QR-кодом.
- У застосунку “Резерв+” для військовозобов’язаних, призовників та резервістів відповіли на найпоширеніші питання щодо оновлення даних та змін з огляду на новий закон про мобілізацію.
- Міноборони України запускає мобільний застосунок “Резерв+” для військовозобов’язаних, призовників та резервістів, в якому чоловіки призовного віку зможуть оновити свої дані.
- Розробка електронних повісток у Резерв+ не буде проводитись до прийняття відповідного законодавства. Про це розповіла Катерина Черногоренко, заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.
У ніч проти 5 липня підрозділи Сил безпілотних систем Збройних Сил України у взаємодії з іншими складовими Сил оборони завдали удару по об’єкту воєнно-промислового комплексу країни-агресора — акціонерному товариству “ВНДІР-Прогрес” у місті Чебоксари, Чуваська Республіка РФ.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 4 липня. Від початку цієї доби відбулося 136 бойових зіткнень.
Міністр закордонних справ Китаю Ван Ї повідомив високопоставленому дипломату ЄС, що Китай не може прийняти поразки Росії у війні проти України, оскільки це дозволить США зосередитись виключно на Пекіні.
У четвер, 3 липня, Сили оборони України вдруге за тиждень успішно вдарили по командному пункту 8-ї загальновійськової армії ЗС РФ. Також було уражено командний пункт 20-ї мотострілецької дивізії противника на тимчасово окупованій території Донецької області.
У п’ятницю, 4 липня, поблизу тимчасово окупованого селища Стрілкове на Херсонщині підірвався автомобіль Chevrolet Aveo. Внаслідок вибуху загинули троє військових із російського центру безпілотних систем “Барс-Сармат”.