У «Резерв+» тепер відображається статус бронювання від мобілізації

Джерело: Катерина Черногоренко у Facebook

До мобільного застосунку “Резерв+” додали відображення статусу бронювання від мобілізації. До додатка вже занесли  340 тисяч записів до реєстру “Оберіг”, сказала заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко.

“Цифрова команда Міністерства зробила неможливе можливим. Ми цифровізували паперові бронювання. Взяли накази про бронювання у Мінекономіки та занесли 340 000 записів до реєстру “Оберіг”. Щоб актуальна інформація про бронь відображалась в електронних військово-облікових документах наших громадян”, – повідомила вона.

Раніше цього не можна було зробити через людський фактор і помилки при внесенні інформації до реєстру “Оберіг” та затримки з боку ТЦК. Останні не завжди вчасно вносили інформацію щодо броні, що затягувало процес на тижні або місяці.

Читайте також: 1,1 млн чоловіків придатні до призову після того, як оновили дані — речник Міноброни

Щоб побачити статус бронювання, треба оновити застосунок. Для цього справа від документа будуть три крапки, на які треба натиснути, і надалі обрати варіант “оновити документ”. Після цього ви побачите свій актуальний статус.

Якщо бронювання оформлено тільки на папері – статус “Заброньовано” з’явиться в застосунку. У разі, якщо процес бронювання ще триває, його ще немає в застосунку, пізніше він з’явиться у “Резерв+”.

Міноборони вже працює над алгоритмом, аби усі “заброньовані” могли побачити актуальний статус у “Резерв+”. Поки що деякі накази про бронювання не вдалося зацифрувати через відсутність інформації, що ідентифікує конкретну особу.

Зазначимо, що у держзастосунку “Резерв+” нещодавно з’явилося два оновлення — функція виправлення даних та електронний військово-обліковий документ з QR-кодом.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

У виданні The New York Times наголосили, що тепер, коли Україна озброєна далекобійними ракетами американського виробництва, вона націлилася на Крим, який є критичною базою для Росії.

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.

Вівчарка на ім’я Потап стала частиною життя прикордонника Валентина, зокрема свідком на весіллі.