22 листопада в Києві розпочне свою роботу 7 Український Жіночий Конгрес

Джерело: Український Жіночий Конгрес

В середу, 22 листопада, в Києві стартує 7 Український Жіночий Конгрес – унікальна платформа призначена для формування порядку денного країни у сфері гендерної рівності.

Тема поточного Конгресу — “Жіноче лідерство. Час відновлення. Час відбудови.” Він триватиме два дні, 22 і 23 листопада, й на ньому збереться понад 50 спікерів та спікерок.

Олена Кондратюк, віцеспікерка Верховної Ради та співзасновниця УЖК, пояснила, що “загальна мета Конгресу – домогтися, щоб жінки були паритетною з чоловіками складовою відбудови України, щоб вони мали змогу впливати на процеси і рішення без дискримінації і “скляних стель””.

Народна депутатка та ще одна співзасновниця Марія Іонова зазначила, що обговорення відбудуться на шести тематичних платформах, а серед гостей будуть перша леді, члени уряду, народні депутатки, підприємиці, представниці громадянського суспільства і дипломатки.

“Більшість спікерок – сильні жінки, які невпинно працюють на перемогу та розвиток країни в різних сферах. Вони мотивуватимуть жінок не боятися, а проявляти себе в бізнесі, освіті, державному секторі, реабілітації ветеранів і навіть на війні”, – розповіла Іонова.

Світлана Войцеховська, третя співзасновниця, додала, що цього року вперше буде вручено Відзнаку за досягнення у сфері жіночого лідерства.

Онлайн-трансляція Конгресу буде доступна 22 і 23 листопада з 10:00 до 18:00 на вебсайті УЖК www.womenua.today та сторінках у соцмережах.

Результати дослідження групи вчених із китайського Хуачжунського університету науки та технологій показали, що люди з низьких соціально-економічних верств більш ніж утричі частіше зіштовхуються з раннім розвитком деменції – до 65 років.

Єврокомісія оголосила про призначення 4 мільйонів євро для підтримки медичного обслуговування українських переселенців. Йдеться про громадян, які скористалися можливостями Директиви тимчасового захисту ЄС в межах програми EU4Health.

На Чернігівщині російські окупанти атакували з дрона автомобіль старости прикордонної громади.

З початку епідемічного сезону 1,3 мільйони українців перехворіли на ГРВІ, COVID-19 та грип. За останній тиждень (з 27 жовтня по 3 грудня) зареєстровано 157 951 випадок захворювання, із них 87 292 — серед дітей віком до 17 років.

Загальні кліматичні збитки внаслідок повномасштабного вторгнення РФ на територію України становлять понад 11 мільярдів доларів.