25-річний чоловік одружився з дівчиною друга, щоб виїхати до Польщі

Джерело: ДПСУ

На кордоні з Польщею, у пункті пропуску “Краківець”, прикордонники виявили фіктивне подружжя.

25-річний чоловік з Тернопільщини одружився з 20-річною жінкою з Івано-Франківщини, яка має інвалідність II групи. Вони заявили, що подорожують з туристичною метою.

Однак пізніше з’ясувалося, що чоловік одружився з дівчиною друга, аби виїхати за кордон, а його справжня обраниця залишилася в Україні.

Оперативники скерували до поліції повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за статтею 332 Кримінального кодексу України (“Незаконне переправлення осіб через державний кордон України”).

  • На українсько-угорському кордоні прикордонники зупинили 42-річного чоловіка з Хмельниччини та  78-річну жінку з Луганщини, які вдавали з себе подружжя.
  • Прикордонники виявили одразу два псевдоподружжя за день. В одному з випадків фальшиве подружжя вдавало закоханих, тримаючись за руки. Водночас справжня дружина чоловіка, який намагався виїхати, прямувала через інший пункт пропуску.
  • Прикордонники Львівського загону виявили псевдоподружжя, яке уклало шлюб для того, щоб чоловік міг легально виїхати за кордон. “Парою” виявились 33-річний харків’янин і уродженка Львівщини з інвалідністю, чий шлюб організувала її мати за винагороду.

Російським окупантам вдалося створити новий плацдарм на річці Оскіл в районі села Тополі, що в Куп’янському районі Харківщини.

У Німеччині убивця з Ашаффенбурга ще пів року тому напав із ножем на переселенку з України, проте його не депортували.

Лісові пожежі у Лос-Анджелесі завдали економічних збитків на суму від 95 до 164 мільярдів доларів США. Якщо остаточні оцінки підтвердяться, ця катастрофа стане другою за вартістю стихійною лихою в історії США після урагану “Катріна” 2005 року. Остання спричинила збитки у 200 мільярдів доларів з урахуванням інфляції.

5 лютого 2000 року ОМОН ГУВС Санкт-Петербурга й Ленінградської області та ОМОН УВС Рязанської області вчинили масове вбивство групи мирних жителів у селищі Нові Алди і прилеглих районах Грозного Чеченської Республіки.

Український піаніст Павло Гінтов народився у Києві, закінчив докторантуру в Мангеттенській школі музики. Має ступінь доктора філософії з музики. Майже 20 років живе у США, де займається культурною дипломатією та активно бере участь в акціях протесту, які після російської анексії Криму та початку війни на сході України супроводжують виступи на Заході російських діячів культури, які підтримують дії РФ. Музикант проводить благочинні заходи на підтримку ЗСУ та цивільного населення та веде інформаційну роботу у США на підтримку України. Про ставлення американців до України, російську та українську культури “Букви” поговорили з Павлом Гінтовим у Нью-Йорку.