26 травня відключення електроенергії протягом доби не планується, – «Укренерго»

Джерело: пресслужба НЕК “Укренерго”

Завтра, 26 травня, протягом доби у всіх регіонах України графіки відключень світла для промислових та побутових споживачів не плануються.

У випадку зміни ситуації в енергосистемі про застосування обмежень в “Укренерго” повідомлять додатково.

Нагадаємо, що сьогодні, 25 травня, у Києві та чотирьох областях України змінили графіки відключень електроенергії.

Відтак, на Київщині, Одещині, Донеччині, Дніпропетровщині та у Києві графіки відключень електроенергії діятимуть сьогодні з 20:00 до 00:00.

3 червня у своєму будинку в центрі Лос-Анджелеса помер найстарший чоловік у США Моррі Маркофф. Йому було 110 років. 

19 червня британському політику, колишньому прем’єр-міністру Великої Британії Борису Джонсону виповнюється 60 років. В особі цього лідера Україна отримала від Великої Британії безпрецедентну підтримку з початку повномасштабного вторгнення російських військ. Він не лише одним з перших здійснив візит до охопленої вогнем держави, але й посилив оборону України, домігшись погодження низки необхідного озброєння.

Видання The Economist проаналізувало дезінформаційну кампанію проти першої леді України Олени Зеленської та визначило ключові інструменти російської пропаганди.

Акторка Національного драмтеатру імені Лесі Українки Марія Агапітова поповнила лави ЗСУ.

19 червня відбувся завершальний раунд переговорів щодо безпекової угоди з ЄС із заступником Генерального секретаря Європейської служби зовнішньої діяльності з питань миру, безпеки та оборони Шарлем Фрізом.