«Укренерго» змінило години, коли діятимуть графіки відключень електроенергії

Джерело: ДТЕК

Сьогодні, 25 травня, у Києві та чотирьох областях України змінили графіки відключень електроенергії.

Відтак, на Київщині, Одещині, Донеччині, Дніпропетровщині та у Києві графіки відключень електроенергії діятимуть сьогодні з 20:00 до 00:00.

“Увага: “Укренерго” змінив години введення лімітів на 25 травня. Київ, Київщина, Одещина, Донеччина, Дніпропетровщина: графіки відключень діятимуть сьогодні з 20.00 до 24.00. Нагадаємо, впродовж дня відключення не передбачені”, – повідомили у ДТЕК

Раніше ж у НЕК “Укренерго” повідомляли, що сьогодні, 25 травня, по всій території України графіки погодинних відключень для промислових та побутових споживачів будуть діяти – з 20:00 до 22:00.

Станом на 16:00 в п‘ятницю, 21 червня, на фронті від початку доби відбулось 84 бойових зіткнення. Сили оборони зупиняють ворога та руйнують його плани. 

Творчість для багатьох військових стала порятунком, допомагала вивільнити емоції і відволіктись від реальності. Українські захисники і захисниці проявили себе зокрема як поети.

60-річній жінці, яка осквернила могили військових у Києві, оголосили підозру.

Сенатори одразу обох провідних партій США представили законопроєкт, за яким пропонують визнати Росію державою-спонсором тероризму. 

Сьогодні, 21 червня, обмеження споживання електроенергії діятимуть протягом всієї доби. Проте, з 13:00 їх вимушено посилять. Про це розповіли в пресслужбі “Укренерго”.