На Львівщині розшукали водія, який двічі переїхав собаку

Джерело: Головне управління Національної поліції Львівщини

На Львівщині правоохоронці встановили особу водія, який двічі наїхав автомобілем на собаку. Ним виявився 28-річний житель Пустомит. За фактом жорстокого поводження з твариною відкрили кримінальне провадження.

За даними слідства, інцидент стався 8 січня близько 17:00. Автомобіль збив пса на вулиці міста, після чого водій повторно переїхав тварину.

Раніше керівник львівського притулку для тварин Орест Залипський оприлюднив відео з камер спостереження. На записі видно, як автомобіль їде позаду собаки, а коли тварина намагається втекти, водій різко прискорюється та здійснює наїзд.

Правоохоронці встановили, що за кермом Nissan Qashqai перебував 28-річний житель одного з населених пунктів Львівського району.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 299 Кримінального кодексу України – жорстоке поводження з тваринами. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від одного до трьох років або позбавлення волі на строк від двох до трьох років. Нині триває досудове розслідування.

Нагадаємо, що після наїзду собака спершу лежав на дорозі, а після цього заховався у будку і невідомо, скільки годин пролежав там. Волонтери забрали собаку та привезли тварину до ветклініки. Вони зазначили, що на відео видно людей, які бачили як автівка переїхала тварину, але просто пішли далі.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Букви/Bykvu (@bykvu)

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.

Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.

Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.

Протягом ночі 23 червня російські окупанти атакували Дніпропетровщину. Є постраждалий та руйнування.

США у Радбезі ООН закликали РФ укласти мирну угоду з Україною наголосивши, що час не на боці Москви.