$35 тис. за посаду прокурора: держвиконавцю та його спільнику повідомлено про підозру

Джерело: Офіс Генерального прокурора

В Одесі повідомили про підозру держвиконавцю одного з районних відділів державної виконавчої служби та його спільнику, які обіцяли працевлаштування в прокуратурі за 35 000 доларів США.

Фото: Одеська обласна прокуратура

За даними слідства, держвиконавець запропонував свою “допомогу” у працевлаштуванні знайомої його друга на посаду прокурора й залучив до цього колишнього працівника прокуратури.

Держслужбовець обіцяв через його знайомства в прокуратурі та за посередництва його спільника отримання посади прокурора. Проте насправді, за даними слідства, вони намагались шляхом обману заволодіти 35 тис. доларів.

Правоохоронці затримали держвиконавця під час отримання всієї суми коштів біля торгового центру в Одесі. За клопотанням прокурора, обом підозрюваним обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави.

29 лютого президент Володимир Зеленський призначив бригадного генерала Володимира Карпенка командувачем Сил логістики Збройних Сил України.

Португальського пса Бобі, якого у 2023 році визнали найстарішим собакою у світі за версією Книги рекордів Гіннеса, позбавили титулу.

Польща не виключає введення заборони на сільськогосподарську продукцію з Росії, заявив прем’єр-міністр Дональд Туск 29 лютого під час візиту до Варшави свого колеги з Латвії, котра вже запровадила таку заборону.

Mozilla Corp, розробник веббраузера Firefox, заявив про скорочення близько 60 робочих місць після призначення нового генерального директора компанії.

Українські посадовці стурбовані тим, що просування Росії може набрати значних обертів до літа, якщо союзники Києва не зможуть збільшити постачання боєприпасів.