51% українців вважає, що Україна отримає недостатньо підтримки для боротьби з РФ

Джерело: КМІС

Згідно з опитуванням, проведеним Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) половина українців вважають, що Україна не отримає від партнерів достатньо підтримки, аби ефективно протистояти РФ.

Опитування стосувалось безпекових угод, які Україна підписує з низкою держав світу. Зокрема українців запитали, чи зможуть, на їх думку, безпекові угоди допомогти Україні ефективно протистояти ворогу.

Результати опитування наступні:

  • 51% – Україна отримає недостатньо підтримки для боротьби з Росією;
  • 27% – Україна отримає підтримку, щоб РФ не окупувала нові території та, ймовірно, змогла визволити деякі вже окуповані;
  • 13% – Україна отримає все необхідне для деокупації всіх територій та протистояння РФ у майбутньому;
  • 9% – не змогли відповісти

Кількість респондентів, які остерігаються, що безпекові угоди не принесуть повноцінної підтримки, фактично однакова у всіх регіонах: 58% на сході, 53% – у центрі, 50% – на півдні та 47% на заході.

Опитування проводилось методом телефонних інтерв’ю у два етапи: 16 – 22 травня та 20 – 25 червня. В опитуванні взяли участь 1067 та 1007 респондентів віком старше 18 років відповідно.

В опитуванні взяли участь громадяни України, які проживають на контрольованій українським урядом території.

  • За останні п’ять місяців рейтинги влади впали. Під час опитування Центру Разумкова, проведеного 6 – 12 червня, майже половина (47,4%) респондентів вказали, що події в Україні йдуть у неправильному напрямку, тоді як меншість (32,9%) вважає, що все йде за планом.

У вівторок, 23 липня, Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Державним секретарем Святого Престолу кардиналом Пʼєтро Пароліном.

Станом на 16:00, 23 липня, від початку доби на фронті відбулося 83 бойові зіткнення. Ще тривають бойові зіткнення у 17 локаціях. Ворог продовжує найактивніше атакувати на Покровському напрямку.

У Луцьку двоє дітей випали з вікна будинку. Інцидент стався в одному зі спальних районів міста, коли 5-річна дівчинка та 3-річний хлопчик випали з вікна другого поверху.

Двом посадовцям КП “Київський метрополітен” повідомлено підозру у службовій недбалості через підтоплення тунелів між станціями “Деміївська” та “Либідська” взимку.

Результати масштабного дослідження, у межах якого проаналізували стан здоров’я 4,1 мільйона учасників, свідчать, що надмірна вага може стати причиною понад 30 типів онкологічних захворювань.