51% українців вважає, що Україна отримає недостатньо підтримки для боротьби з РФ

Джерело: КМІС

Згідно з опитуванням, проведеним Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) половина українців вважають, що Україна не отримає від партнерів достатньо підтримки, аби ефективно протистояти РФ.

Опитування стосувалось безпекових угод, які Україна підписує з низкою держав світу. Зокрема українців запитали, чи зможуть, на їх думку, безпекові угоди допомогти Україні ефективно протистояти ворогу.

Результати опитування наступні:

  • 51% – Україна отримає недостатньо підтримки для боротьби з Росією;
  • 27% – Україна отримає підтримку, щоб РФ не окупувала нові території та, ймовірно, змогла визволити деякі вже окуповані;
  • 13% – Україна отримає все необхідне для деокупації всіх територій та протистояння РФ у майбутньому;
  • 9% – не змогли відповісти

Кількість респондентів, які остерігаються, що безпекові угоди не принесуть повноцінної підтримки, фактично однакова у всіх регіонах: 58% на сході, 53% – у центрі, 50% – на півдні та 47% на заході.

Опитування проводилось методом телефонних інтерв’ю у два етапи: 16 – 22 травня та 20 – 25 червня. В опитуванні взяли участь 1067 та 1007 респондентів віком старше 18 років відповідно.

В опитуванні взяли участь громадяни України, які проживають на контрольованій українським урядом території.

  • За останні п’ять місяців рейтинги влади впали. Під час опитування Центру Разумкова, проведеного 6 – 12 червня, майже половина (47,4%) респондентів вказали, що події в Україні йдуть у неправильному напрямку, тоді як меншість (32,9%) вважає, що все йде за планом.

Правоохоронці затримали чергових підпалювачів, які скоювали злочини за вказівками Росії.

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський спростував заяву лідера РФ Володимира Путіна про оточення українських військових у Курській області, назвавши це “відвертою дезінформацією”.

Російські військові внесли технічні зміни у керовані авіаційні бомби (КАБи) і тепер вони летять на більшу відстань.

В Україні накопичено достатні запаси паливно-мастильних матеріалів для стабільного проходження осінньо-зимового періоду. 

За даними ЗМІ американці, які створюють фейкові новини про кандидатку на пост президента США Камалу Гарріс, працюють на розвідку Росії.