На кордоні зі Словаччиною розблокували пункт пропуску

Джерело:  заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Сергій Деркач у Facebook

Блокаду пункту пропуску через “Ужгород-Вишнє-Нємецьке” зі Словаччиною припинено, і тепер вантажівки пропускаються в звичайному режимі.

“Блокада пункту пропуску зі Словаччиною припинена. Пропуск вантажівок через “Ужгород – Вишнє-Нємецьке” здійснюється у звичайному режимі. Продовжуємо працювати зі словацькими колегами, щоб запобігти подальшим протестам”, – написав міністр.

Також він підкреслив, що “Єврокомісія не має наміру вносити зміни до діючої Угоди про лібералізацію вантажних перевезень, а навпаки висловлює готовність підтримувати транспортний безвіз”.

Про це за результатами Ради міністрів транспорту ЄС заявила комісар Адіна Велян.

“Щоб всі ці новини відбулись, а транспортний безвіз був збережений та продовжений, ми з командою Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України на чолі з Олександром Кубраковим проводимо багато непублічної роботи та комунікації з партнерами. “, – наголосив Деркач.

ЦРУ та інші американські розвідувальні служби надають дані українським воїнам для цілеспрямованих ракетних ударів, відстежують пересування російських військ та допомагають підтримувати шпигунські мережі.

Спікери 23 парламентів та очільниця Європарламенту у спільному листі звернулись до спікера Палати представників США Майка Джонсона із закликом винести на розгляд ухвалений Сенатом законопроєкт, що передбачає понад $60 млрд на допомогу Україні.

У ЦДЗУ зауважили, що чергова пресконференція президента Володимира Зеленського вкотре продемонструвала небажання глави держави обговорювати найбільш нагальне для українського суспільства питання. Попри одноголосне прохання військових та закону.

Лідер фракції “європейська Солідарність” Петро Порошенко наголосив, що відбудова у Львові Музею Шухевича, який зруйнував російський дрон, не може перетворюватись у тему для політичних чвар. 

Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков прокоментував заяви про переговори, які нібито ведуться, про закриття кордону з Польщею.