98-річна жінка самостійно вийшла з окупації, подолавши 10 км без їжі та води

Джерело: МВС України у Telegram

Лідія Степанівна, 98-річна жінка з Очеретиного (Донеччина), самостійно вибралася з окупованої території. Попри свій похилий вік, вона подолала більше ніж 10 кілометрів пішки, без доступу до їжі та води, використовуючи лише дві палиці для підтримки.

Її маршрут пролягав через ділянку фронту, де Лідія Степанівна втрапила під обстріли.

“Я ту війну пережила і цю війну переживаю. Залишилась без нічого. Але я своєю Україною на ногах вийшла”, — сказала вона.

Бабусю виявили на дорозі військові, які негайно передали її поліцейській групі “Білий Янгол”. Ті відвезли Лідію Степанівну до місцевого шелтера, де вона зараз перебуває під постійним наглядом та отримує необхідний догляд.

На фронті спостерігається дефіцит зенітних ракет малої дальності, що ускладнює протистоянню Збройних Сил України агресорам. Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський розповів про ситуацію на передовій та можливі шляхи розв’язання проблеми.

Невідомі покупці стали активно накопичувати судна, здатні перевозити скраплений природний газ (СПГ). Цих покупців пов’язують із РФ, тому, як наголосили ЗМІ, це свідчить про розширення “тіньового” флоту російських танкерів для перевезення газу.

Президент США Джо Байден не має наміру достроково скласти повноваження, попри рішення не брати участь у виборах 2024 року, повідомили у Білому домі.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 21 липня. Найгарячішою залишалася ситуація на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському і Куп’янському напрямках.

21 липня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 7620 росіян та знищили 1391 одиницю озброєння та військової техніки.