В Індії через 8 місяців звільнили підозрюваного у шпигунстві голуба

Джерело: DW

В Індії поліція звільнила голуба після восьми місяців ув’язнення після зняття з нього звинувачення у шпигунстві на користь Китаю.

За даними видання, птаха спіймали на пристані Пір Пау в передмісті Мумбаї. На його нозі було прив’язано два кільця з “повідомленнями, написаними китайським письмом”.

Правоохоронці затримали голуба, а пізніше відправили його до притулку для тварин у Мумбаї.

Проти птаха була зареєстрована справа про шпигунство, але пізніше її було закрито після завершення розслідування.

Під час розслідування поліція встановила, що голуб був із Тайваню та взяв участь у перегонах.

Представник некомерційної організації People for the Ethical Treatment of Animals (PETA) звернувся до поліції з проханням звільнити голуба.

Тоді птаха передали до Бомбейського товариства з запобігання жорстокому поводженню з тваринами, лікарі якого випустили голуба на волю.

Примітно, що це не перший випадок, коли поліція Індії підозрює птаха у шпигунстві. У 2020 році поліція Кашміру затримала підозрюваного у шпигунстві голуба, який перелітав мілітаризований кордон між Індією та Пакистаном. Пізніше птаха відпустили.

У 2016 році ще одного голуба взяли під варту після того, як у нього знайшли записку, у якій виявили погрози прем’єр-міністру Індії Нарендру Моді.

Міністр міграції Швеції Юган Форсселл заявив, що “шокований і наляканий” крайньо правим активізмом свого сина-підлітка.

Посол України в Туреччині Наріман Джелялов подарував президенту Реджепу Таїпу Ердогану керамічний “Dostluk Kalkanı” (“Щит дружби”).

В ніч на 11 липня російські війська пошкодили три медичні заклади на Харківщині: пологовий будинок, стоматологічну поліклініку та міську лікарню.

Мешканець американського Детройта, відомий своєю щедрістю, влаштував для місцевих жителів “грошовий дощ” з гелікоптера. Це стало його останнім подарунком для місцевих після смерті.

У п’ятницю, 11 липня, біткоїн встановив новий історичний максимум завдяки попиту з боку інституційних інвесторів та сприятливій політиці адміністрації президента США Дональда Трампа щодо криптовалют.