Ірина Білик відповіла Кіркорову, який заспівав її пісню «Сніг» на ТОТ Донеччини

Джерело: Ірина Білик/Instagram

Народна артистка України Ірина Білик відповіла російському співаку Філіпу Кіркорову, який заспівав її пісню “Сніг” у тимчасово окупованій Горлівці Донецької області. Співачка зазначила, що він продає душу дияволу.

Українська співачка записала відповідь Кіркорову, який напередодні приїхав на тимчасово окуповану частину Донеччини й виступив у міській лікарні Горлівки. Він виконав пісню “Сніг”, авторкою якої є Ірина Білик.

У відповідь Ірина Білик написала й прочитала вірш російською мовою на мотив пісні “Сніг”, який супроводжувався кадрами атак та руйнувань українських міст російськими окупантами.

У вірші українська співачка зазначила, що Кіркоров продає душу дияволу, яку вже не поверне. Також у вірші Білик мовиться, що Кіркоров співає для тих, хто руйнує будинки українців.

“Снег в крови у твоих дверей!
Ты смотрел на себя вчера?
Отражение видел ты?
Посмотреть на себя пора!
“Гений” срама и наготы!
Песню сколько уж лет поешь?!
Но не понял ты только суть…
Если в сердце ворвалась ложь…
То порядочность не вернуть…
Ты поешь для того, кто мой…
На рассвете разрушил дом…
Распыляешься пред ордой,
Что растопчет тебя потом!
Украина стоит в слезах,
Ты глумишься сейчас над ней!
Бог накажет на небесах…
“Снег” в крови у твоих дверей…
Каждый раз, когда ты поешь…
Вспоминай мой печальный взгляд…
Душу дьяволу продаёшь…
Но её не вернешь назад…”

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.