Російський співак Кіркоров приїхав з концертом на окуповану Донеччину – росЗМІ

Джерело: російське пропагандистське видання RT

Російський виконавець Філіп Кіркоров приїхав на тимчасово окуповану частину Донеччини.

За даними пропагандистів, Кіркоров виступив у міській лікарні тимчасово окупованої Горлівки.

Він співав перед пацієнтами та медиками лікарні, а також привіз подарунки.

Пропагандисти нагадали, що наприкінці 2023 року Кіркоров побував на “голій вечірці” Насті Івлєєвої, через що йому довелось просити вибачення.

За лютий обсяг постачань із Туреччини до Росії скоротився на 33% — до $670 млн проти $1 млрд за аналогічний період 2023 року.

Глава Міністерства закордонних справ Литви Ґабріелюс Ландсберґіс заявив, що Росію необхідно покарати за вбивство дітей внаслідок влучання російського дрона у житлову багатоповерхівку в Одесі.

Колишня міністерка закордонних справ Австрії Карін Кнайсль, що залишила рідну країну після звинувачень у зв’язках із Росією, заявила, що остаточно переїхала до РФ.

Президент Володимир Зеленський зазначив, що 3 березня весь день тривала рятувальна робота в Одесі, на місці влучання “шахеда” у житлову багатоповерхівку. Глава держави закликав міжнародних партнерів допомогти Україні знищити російський терор, підтримавши ЗСУ постачанням необхідних боєприпасів та посиленням ППО.

Ввечері 3 березня російські війська запустили авіаційну ракету Х-59 на Дніпропетровщину. Сили ППО збили ворожу ціль у Криворізькому районі.