Під Бахмутом прикордонники підбили російські танки Т-90 «Владімір» (Відео)

Джерело: Держприкордонслужба

Під Бахмутом прикордонники бригади Гвардії наступу “Помста” підбили танки російських окупантів Т-90 “Владімір”, які намагалися атакувати позиції українських воїнів.

“Прикордонники бригади Гвардії наступу “Помста” підбили танки Т-90 “Владімір”, які намагалися штурмувати українські позиції під Бахмутом”, – повідомили у ДПСУ.

А також зазначили, що спільними діями Сил оборони України наступ російських загарбників зупинено.

Додамо, в Україні триває 727-ма доба повномасштабного вторгнення РФ. За цей час українські захисники знищили вже більш як 404 тисячі російських військових.

За інформацією Генштабу, станом на 20 лютого 2024 року, орієнтовні втрати військ РФ в Україні становлять:

  • особового складу ‒ близько 404 950 (+1 230 за добу)
  • танків ‒ 6 503 (+5 за добу)
  • бойових броньованих машин ‒ 12 268 (+36 за добу)
  • артилерійських систем – 9 773 (+40 за добу)
  • РСЗВ – 988 (+2 за добу)
  • засоби ППО ‒ 675 (+1 за добу)
  • літаків – 337 (+2 за добу)
  • гелікоптерів – 325
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 7 521 (+61 за добу)
  • крилаті ракети ‒ 1 902 (+3 за добу)
  • кораблі/катери ‒ 25
  • підводні човни – 1
  • автомобільної техніки та автоцистерн – 12 805 (+38 за добу)
  • спеціальна техніка ‒ 1 551 (+6 за добу)

Протягом минулої доби авіація Сил оборони завдала ударів по 10 районах зосередження особового складу, пункту управління та 10 зенітно-ракетних засобах противника. Також силами та засобами протиповітряної оборони України знищено 23 ударних БпЛА типу “Shahed-136/131”.

Підрозділами ракетних військ завдано ударів по пункту управління, 4 складах боєприпасів та 5 артилерійських засобах противника.

Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.

Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.

В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.

Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.